مشاوره آنلاین مهکام

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

بنر تبلیغاتی مدیریت خشم دکتر هلاکویی-1397

همسرداری | چگونه برای شوهرمان جذاب باشیم ؟

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

مهکام | همسرداری | چگونه برای شوهرمان جذاب باشیم ؟ چگونه همیشه برای شوهرمان زیبا باشیم ؟ چگونه جذاب باشیم برای همسرمان ؟ چگونه در نظر شوهرمان جذاب ترین زن باشیم ؟

چگونه برای شوهرمان جذاب باشیم ؟

مسئله ای که بسیاری از زنان به آن می اندیشند و بدنبال پاسخ آن می گردند. و از صمیم قلب دوست دارند که شوهرشان با عشق و علاقه وافر و شدید دائما فقط به آنان بپردازد. و هیچگاه از وجود آنان ناراحت و دلزده نشود. چراغ گرم روابط زناشویی هیچگاه در خانواده برتر و موفق آرزوهای آنها خاموش نشود. پس با ما همراه باشید.

مهکام همسرداری | چگونه برای شوهرمان جذاب باشیم

مهکام همسرداری | چگونه برای شوهرمان جذاب باشیم

چگونه برای شوهر خود جاذبه جنسی داشته باشید

اولین اصل اینست که پیش از شروع فعالیت های روزانه خود ، روبروی آینه بروید، به خودتان نگاهی بیندازید، و بگویید: “چقدر زیبا و جذابی!” آنقدر این کلمه را تکرار کنید تا به آرامش و راحتی دست پیدا کنید.

دکوراسیون نمای اتاق خواب و محیط خانه را تغییر دهید

شما می توانید با تغییراتی کوچکی در رنگ و وسایل اتاق خواب فضای آن را تغییر دهید.

لباس زیر جذاب بپوشید

یکی از زیباترین لباس های زیری را که دارید ،انتخاب کنید و یک دقیقه قبل از اینکه شوهرتان عازم رفتن به محل کارش شود و خانه را ترک کند را بپوشید ، در مورد رنگ لباس و اینکه در بدنتان چگونه ایستاده، توضیح دهید. این کار شما باعث می شود که در دل شوهرتان مجذوبتر شوید . و در منزل هم لباسی را که شوهرتان دوست دارد را بپوشید .

همیشه معطر باشید

بوی بدن یکی از پر کشش ترین جاذبه های جنسی است که می تواند شریک زندگیتان را به سوی شما جذب کند. شما باید در تمام مواقع خودتان را تمیز و کاملاً تر و تازه نگه دارید. فراموش نکنید که بدن خود را بشویید و از خوشبو کننده ها استفاده کنید. میتوانید از خوشبو کننده هایی استفاده کنید که حاوی مواد محرک هستند. این امر بیش از پیش شوهرتان را تحریک خواهد کرد.

او را صمیمانه نوازش کنید و پیام های تحریک کننده برایش بفرستید

آقایون هم عاشق ناز و نوازش هستند. چون احساس می کنند که یک نوازش صمیمانه برخاسته از احساس پاک شما ، به آن معناست که شما دوستشان می دارید. به همین دلیل زمانیکه شوهرتان در حال استراحت کردن روی مبل راحتی است و یا پس از بازگشت به خانه و خستگی روزانه، به او نزدیک شوید و دستتان را در موهایش بکشید. همچنین می توانید او را ماساژ دهید تا بیش از پیش به آرامش برسد.

همچنان خود را جذاب و آراسته نگه دارید

موهایتان را همیشه مرتب نگه دارید، چربی های روی بدنتان را پاک کنید، و از خوشبو کننده های دهان و دندان استفاده کنید . شما باید به خوبی از بدن خود مراقبت کنید و ظاهر خود را در تمام موارد آراسته نگه دارید. خوب است گاهی با یک آرایش ملایم اما در عین حال جذاب او را غافلگیر کنید.

او را به خیال و رویا ببرید

زمانیکه در حال معاشقه هستید میتوانید خیال پردازی کنید و از شوهرتان بخواهید تا رویاهای شما را تبدیل به واقعیت کند. اگر او با درخواست شما موافق است، پس خوش به حالتان شده است !!!

با محبت و مهربان باشید

هنگام برخورد با شوهرتان به نرمی و با محبت رفتار نمایید . به وی احترام بگذارید و با آرامش و مهربانی صحبت نمایید . رفتارهای دلنشینی از خود داشته باشید. از جمله های عاشقانه به مراتب استفاده کنید . با ابراز علاقه به همسرتان در دلش ماندگار شوید .

تناسب اندام در افزایش جاذبه جنسی بسیار مهم است

این یک حقیقت است که یک بدن متناسب و سالم جاذبه جنسی را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد. زمانی که تناسب اندام داشته باشید، اعتماد به نفستان افزایش پیدا کرده، بدنتان راست می ایستد و زیباتر راه میروید. باید بدانید که بدن قرص و محکم خیلی جذاب تر از بدن گوشتی و شل است. زمانی که احساس کنید قوی، سالم و جذاب هستید، بهتر راه می روید و شوهرتان هم متوجه این جذابیت و زیبایی شما خواهند شد.

یک بدن متناسب و سالم، خیلی جذاب تر است و برای اینکه بتوانید از نظر فیزیکی به تناسب برسید، باید چربی های بدن خود را از بین برده، جریان خون را در بدن خود به گردش بیندازید و حرکات استقامتی، و هوازی (ایروبیک) انجام داده و از رژیم غذایی سالمی استفاده کنید.

با توجه به ظاهر و رفتار می توان برای شوهر خود جذابیت داشته باشید

پس از پایان یک رابطه جنسی لذتبخش و رسیدن به اوج لذت جنسی استراحت کردن و خوابیدن بهترین گزینه می باشد .( دلیل احساس خستگی و نیاز به خواب در آقایون، پس از اتمام معاشقه، به مسائل زیست شناختی باز می گردد. پس از رسیدن به مرحله اوج لذت جنسی هورمون هایی به نام “اکسی توسین” آزاد می شود که به طور طبیعی احساس خواب آلودگی در فرد ایجاد می نمایند.)

اما اگر می خواهید همسرتان در کنار شما احساس امنیت و آرامش داشته باشد، خوابیدن و استراحت پس از پایان رابطه اصلا گزینه مناسبی به شمار نمی رود. بنابراین به جای اینکه پشت به همسرتان کنید و بخوابید به رعایت این نکات پس از آمیزش جنسی توجه نمایید :

بسیاری از خانم ها پس از پایان رابطه جنسی تا حد زیادی آسیب پذیر می شوند، به همین دلیل باید کاری کنید همسرتان بداند که شما به اندازه قبل او را دوست می دارید و همچنان به او نیاز دارید . اکنون نوبت آن است که کاری کنید تا همسرتان احساس کند که برای شما یک دنیا ارزش دارد.

تقریباً همه خانمها دوست دارند که بعد از آمیزش ، توسط شوهر خود درآغوش گرفته و نوازش شوند . درآغوش گرفتن ، حلقه کردن دستها بدور خانم ، بازی کردن با موهای او و نوازش او احساس بسیارخوبی به وی می دهد. و باعث آرامش همسرتان می شود . حتی اگر بسیارخسته شده اید و دیگرانرژی برای ادامه دادن ندارید ، حتما دقایقی را در آغوش همسرتان بگذرانید و او را ناز و نوازش کنید و چند کلمه محبت آمیز به او بگویید و بعد استراحت نمایید!

لازم نیست خیلی تحریک آمیز رفتار کنید؛ او به راحتی می تواند عطوفت، مهربانی، و توجه شما را دریابد .

و اما اگر همسرتان بعد از آمیزش به دلایلی مانند تحریک بسیار زیاد هنگام رابطه دیگر تمایلی به نوازش و تماس عاطفی نداشت نگران نشوید و برای مدت کوتاهی او را با خودش تنها بگذارید تا حالش بهتر شود . در این مواقع بعد از پایان رابطه جنسی از شریک جنسی خود بپرسید: “عزیزم حالت خوبه؟ آیا همه چیز مرتب است؟ آیا به چیزی احتیاج نداری؟ خانمم بهتر شدی ؟” و بعد از ابراز خوشنودی ازانجام آمیزش با شما ،دقایقی همسرتان را تنها بگذارید تا استراحت کند.

اگرچه شما بدنبال آمیزش خسته شده و توان انجام کاری را ندارید و نیاز به استراحت می باشد ، اما بسیاری از خانم ها دوست دارند که بعد از آمیزش با شوهر خود کمی صحبت کنند. پس دراین مواقع با توجه بیشتری به صحبت های همسر خود گوش کنید . احتمالاً به شرح آنچه گذشت و احساسی را که از آمیزش با شما دارد را بیان می کند. و بعد از صحبت و شنیدن رضایت همسرتان از وی بخواهید که اجازه دهد استراحت کنید .

گاهی ممکن است همسرتان همچنان برای انجام یک عمل جنسی دیگربرای باردوم اشتیاق داشته باشد.دراین حالت اگرشماهم آمادگی دارید می توانید با تحریک یکدیگر برای آمیزش دوباره آماده شوید واما اگر به دلیلی قادر به ادامه نیستید،برای او توضیح دهید که شما اکنون توانایی انجام آمیزش دوباره را ندارید و به روزی دیگر موکول کنید و یا برای اینکه بتوانید اینکار را دوباره انجام دهید باید کمی استراحت کنید تا دوباره سرحال شوید.

اگر بعد از آمیزش دوست داشتید کمی بخوابید، به شریک جنسیتان هم توجه داشته باشید واجازه دهید او در کنارشما باشد، تا این تصور پیش نیاید که شما فقط به فکر خودتان هستید.

پس از اینکه مدتی در کنار هم دراز کشیدید و به آرامش دست پیدا کردید، برای نظافت می توانید از حمام آب گرم استفاده کنید .

هر دو با هم استراحت کنید و یا اگر بنا به تهیه غذایی می باشد درآماده کردن غذا همسرتان را یاری کنید. تنها هدف این است که شما باز هم پس از لذت جنسی، زمانی را صرف با هم بودن کنید .

مرحله رسیدن به اوج لذت جنسی بسیار لذت بخش است. اما باید همواره به خاطر داشته باشید که شریک جنسیتان نیزهمراه با شما بوده و وجود او باعث شده که شما به این لذت و آرامش دست پیدا کنید. بنابراین حتماً در پایان رابطه از همسرتان تشکر و قدردانی نمایید و ابراز علاقه و وفاداری به همسرتان را هرگز فراموش نکنید.

مهکام مجله اینترنتی آموزش خانواده

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق-www.mehcom.com

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق خرید اینترنتی اموزش مسائل زناشویی ،خرید پستی آموزش روابط زناشویی ، آموزش رفتارهای زناشویی، خرید اینترنتی دی وی دی آموزش روابط زناشویی آموزش خانواده : آموزش رفتارهای زناشویی آموزش تحکیم پیوند زناشویی آیا شما هم بدنبال داشتن یک خانواده موفق هستید ؟ آیا شما می خواهید که بهترین همسر دنیا باشید ؟ … ادامه مطلب »

******************************************************************************

1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی برای خانواده موفق داشتن

1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی برای خانواده موفق داشتن

 1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی – اورجینال چگونه خانواده ای موفق داشته باشیم ؟ راز و رمز زندگی خوب چیست ؟ روش های موفقیت در زندگی مشترک را بیاموزیم ؟ دسته نرم افزار کاربردی زیردسته روانشناسی و متافیزیک آموزش بهبود کیفیت زندگی- اورجینال آموزش داشتن زندگی آرام- اورجینال کلیدهای بهبود زندگی- اورجینال به یکدیگر مهر بورزید اما از مهربند … ادامه مطلب »

******************************************************************************

نرم افزار فوق العاده برای تناسب اندام-چاق شدن-لاغر شدن

نرم افزار رژیم غذایی و تناسب اندام

تناسب اندام – چاق شدن – لاغر شدن مجموعه رژیم غذایی و تناسب اندام صدف چگونه تناسب اندام داشته باشیم ؟ چگونه لاغر شویم ؟ چگونه چاق شویم ؟ چگونه بدون رژیم لاغر شویم ؟ چگونه بدنی زیبا داشته باشیم ؟ چگونه بدون ورزش لاغر شویم ؟ چگونه رژیم لاغری بگیریم ؟ چگونه رژیم غذایی بگیریم ؟ چگونه مراقب اضافه … ادامه مطلب »

******************************************************************************

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی-www.mehcom.com

خرید دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی خرید آموزش خیاطی عمرانی ،خیاطی خانم عمرانی برنامه خانواده، خیاطی خانم عمرانی خانه ی مهر،خیاطی خانم عمرانی در شبکه جام جم ،خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده،خیاطی خانم سیما عمرانی،آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید،آموزش خیاطی تصویری خانم عمرانی،آموزش خیاطی خانم عمرانی با  نمایش فیلم،آموزش خیاطی مبتدی،خرید سی دی آموزش خیاطی،خرید آموزش خیاطی،خرید آموزش خیاطی خانم سیما … ادامه مطلب »

استخدام نیروی کار برای سایت مهکام

about

مطالب مفید

مدیریت وب سایت مهکام ، مجله اینترنتی آموزش خانواده را آقای حسن رامشینی به عهده دارند . ایشان در کنار مشاوره روانشناسی با جمعی دیگر از بهترین روانشناسان و مشاوران کشور به طور ضمنی به غنای این وب سایت کمک می کنند تا بتوانند مهکام را تبدیل به مرجعی برای رفع مشکلات و مسائل مربوط به روان انسانها نمایند.

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

×