مشاوره آنلاین مهکام

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

بنر تبلیغاتی مدیریت خشم دکتر هلاکویی-1397

عشق و محبت راز پیشگیری از اعتیاد در نوجوانان |مهکام

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

پیشگیری از اعتیاد در نوجوانان و جوانان با ابراز عشق و محبت

پدر و مادر ها همه بچه هایشان را دوست دارند. و فکر می کنند نیازی نیست که به فرزندشان نشان دهند که فرزندشان را چقدر دوست دارند. اما متاسفانه این کافی نیست . شما به عنوان پدر و مادر باید عشق و علاقه درونی تان را به فرزندتان نشان دهید.پس برای همین منظور به توصیه های ما توجه کنید.
بهترین راه برای جلوگیری از رفتارهای نادرست و ناشایست فرزندتان، این است که سعی کنید مدت زمان بیشتری را با او صرف کنید. با او به مهمانی، پارک، کوهنوردی،گشت و گذار، سینما و … بروید.
یادتان باشد که حتما باید علاقه و دوستی تان را به صورت کلامی نیز بیان کنید. مثلا به او بگویید: اگه یک روز نبینمت میمیرم. عزیزم کنار من هستی آرامش پیدا می کنم و یا … .
رفتارهای خوب و مثبت فرزندتان را مورد تشویق قرار دهید. و با کلام و یا در عمل از او و رفتارش تعریف و تمجید کنید. گاهی یک کلمه محبت آمیز می تواند فرزند شما را از بسیاری از آسیب های اجتماعی در امان بدارد.

استخدام نیروی کار برای سایت مهکام

about

مطالب مفید

مدیریت وب سایت مهکام ، مجله اینترنتی آموزش خانواده را آقای حسن رامشینی به عهده دارند . ایشان در کنار مشاوره روانشناسی با جمعی دیگر از بهترین روانشناسان و مشاوران کشور به طور ضمنی به غنای این وب سایت کمک می کنند تا بتوانند مهکام را تبدیل به مرجعی برای رفع مشکلات و مسائل مربوط به روان انسانها نمایند.

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

×