تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

تفاوت رفتارهای جنسی زن و شوهر( خیلی مهم! حتماً با دقت بخوانید)

بنر تبلیغاتی آموزش خیاطی سیما عمرانی-468-60

تفاوت رفتارهای جنسی زن و شوهر

رفتارهای جنسی زنان و مردان با هم متفاوت می باشد و همین اختلاف باعث بروز یکسری اختلافات در خانواده و زندگی زناشویی می شود که بسیاری از مواقع با شناخت این تفاوت ها در رفتارهای جنسی ، به زن و شوهر کمک می کند که بسیاری از حرکات و رفتارهای همدیگر را بدرستی تفسیر کنند و از بگو مگوها و اختلافات زناشویی غیر لازم دوری کنند.

مردان و زنان هر دو علاقمند و نیازمند به برطرف کردن نیاز جنسی  و برقراری رابطه ی جنسی هستند ، با این تفاوت که مردها تمایل خود را به آمیزش ، آشکارا بیان می کنند ، یا در برقراری رابطه ی جنسی ، آغاز کننده اند. این در حالی است که زن ها با آرایش کردن ، پوشیدن لباس های تحریک کننده ی مرد ، طرز رفتار و حتی نحوه ی نگاهشان ، تمایل خود را به آمیزش جنسی نشان می دهند.

بنابراین ، مردان نباید از همسر خود انتظار داشته باشند علاقه ی خود را به رابطه ی جنسی به زبان آورد یا او آغاز کننده باشد. آنان می توانند تمایل زن را در رفتار و حرکات او و نیز در رضایتش پس از آمیزش بیابند.

یکی از مهم ترین تفاوت های میان زنان و مردان این است که زنان پیش از آنکه بتوانند به نیازهای جنسی شوهرشان پاسخ مثبت دهند می بایست از لحاظ عاطفی ارضا شوند.

زن ، قبل از اقدام به رابطه ی جنسی می خواهد از محبت شوهر خود مطمئن باشد. اظهار محبت های کلامی و عملی ( مثل هدیه دادن مرد به همسرش البته هدیه می تواند یک کلام زیبا هم باشد ) زن را به برآورده ساختن نیاز جنسی مرد متمایل می سازد. برای همین اگر مرد در برآوردن این خواسته ی همسر خود ناتوان باشد ، یا در انجام آن کوتاهی ، یا با همسرش بحث و مشاجره کند ، نباید انتظار داشته باشد همسرش به خواسته ی او برای آمیزش ، با رغبت و اشتیاق پاسخ دهد.

از سوی دیگر ، لازم است زنان این نکته را به خاطر داشته باشند که: بسیاری از مردان در بیان احساسات خود مشکل دارند. برای آنان نشان دادن عشق خود از طریق آمیزش جنسی بسیار راحت تر از بیان لفظی است.

برای آنکه مرد از لحاظ احساسی و عاطفی ، خود را وقف همسرش کند ، لازم است نیازهای جسمی او برآورده شود.

او نیاز دارد بداند که همسرش از لحاظ جنسی به او تمایل دارد . برای بیشتر مردان ، روابط جنسی مهم ترین گواه آن است که همسرش دوستش دارد. تنها در این هنگام است که مرد احساس خرسندی می کند و نیازهای عاطفی زنش را مورد توجه قرار می دهد.

تفاوت رفتارهای جنسی زن و شوهر( خیلی مهم! حتماً با دقت بخوانید)www.mehcom.com

تفاوت رفتارهای جنسی زن و شوهر( خیلی مهم! حتماً با دقت بخوانید)www.mehcom.com

میل جنسی زن به طور قابل توجهی تحت تأثیر اتفاقات زندگی است. اگر خانواده دچار مشکل باشد ، اگر بچه ها مریض باشند ، اگر زن با شوهرش بگو مگو داشته باشد ، اگر مادر شوهر حرفی زده باشد و … رابطه ی جنسی برایش مفهومی نخواهد داشت. در حالی که اگر همین مسائل برای مرد اتفاق بیفتد ، او رابطه ی جنسی را همچون قرص خواب تلقی خواهد کرد و آن را نوعی وسیله ی رهایی از فشارهایی که در طول روز روی هم تلنبار شده خواهد دانست. در نتیجه ، در پایان روز چنین تمایلی از جانب او برای زن ، سنگین و غیر قابل فهم است.

برای برقراری روابط جنسی ، مردان ، اولویت را به کارکردهای اصلی می دهند ؛ بدین معنا که به جای معاشقه و مغازله ، مرد ، مقاربت گرا است. به عبارت دیگر مردها دوست دارند زودتر با همسر خود آمیزش کنند. در حالیکه زن ها عمدتاً نزدیکی های احساسی را ترجیح داده و به پیش نوازی ، معاشقه و مغازله اهمیت می دهند. به تعبیر دیگر ، زن پیش از اقدام به رابطه ی جنسی ، نیاز دارد تا مدت نسبتاً زیادی با صحبت و توجهی که به او می شود آمادگی پیدا کند. مرد می خواهد با برقرای رابطه جنسی از فشارها برهد و زن می خواهد پناهی بیابد. اگر این تفاوت درک شود مرد می تواند در این رابطه نقش بهتری ایفا کند. بیشتر زنان حداقل به ۳۰ دقیقه برای آمادگی جهت رابطه ی جنسی نیاز دارند و مردان به ۳۰ ثانیه.

468-60-بنر تبلیغاتی مدیریت خشم

قابل توجه مردان:

برای اینکه همسرانتان تمایل بیشتری به روابط جنسی پیدا کنند ، لازم است که قبل از عمل آمیزش با عشق بازی و روش های تحریک زن ، او را برای عمل نزدیکی آماده نمایید . و توجه داشته باشید که عمل آمیزش بدون مقدمه ، به تدریج بی میلی زن نسبت به عمل آمیزش را به همراه خواهد داشت.

مهکام مجله اینترنتی آموزش خانواده موفق-رازهای همسرداری خوب

*****************************************

آموزش رفتارهای جنسی و آموزش رابطه زناشویی همسران و زوجین جوان

چگونه رابطه زناشویی داشته باشیم ؟

چگونه روابط زناشویی موفق داشته باشیم ؟

چگونه روابط زناشویی را بهبود بخشیم ؟

چگونه از روابط زناشویی لذت ببریم ؟

چگونه مسائل جنسی خود را حل کنیم ؟

خرید اینترنتی دی وی دی DVD آموزش رفتارهای جنسی

خرید دی وی دی آموزش رابطه زناشویی همسران

با خرید یک دی وی دی همسرتان را عاشق خودتان کنید !

با خرید یک دی وی دی همسرتان را مجذوب خودتان کنید !

با خرید دی وی دی آشنای محبوب و آشنای محبوب 2 مسائل جنسی و مشکلات جنسی خود را حل کنید !

*****************************************

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق-www.mehcom.com
خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق خرید اینترنتی اموزش مسائل زناشویی ،خرید پستی آموزش روابط زناشویی ، آموزش رفتارهای زناشویی، خرید اینترنتی دی وی دی آموزش روابط زناشویی آموزش خانواده : آموزش رفتارهای زناشویی آموزش تحکیم پیوند زناشویی آیا شما هم بدنبال داشتن یک خانواده موفق هستید ؟ آیا شما می خواهید که بهترین همسر دنیا باشید ؟ … ادامه مطلب »
******************************************************************************

1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی برای خانواده موفق داشتن

بانوان, زنان, پس از ازدواج, پیش از ازدواج

1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی برای خانواده موفق داشتن
 1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی – اورجینال چگونه خانواده ای موفق داشته باشیم ؟ راز و رمز زندگی خوب چیست ؟ روش های موفقیت در زندگی مشترک را بیاموزیم ؟ دسته نرم افزار کاربردی زیردسته روانشناسی و متافیزیک آموزش بهبود کیفیت زندگی- اورجینال آموزش داشتن زندگی آرام- اورجینال کلیدهای بهبود زندگی- اورجینال به یکدیگر مهر بورزید اما از مهربند … ادامه مطلب »
******************************************************************************

نرم افزار فوق العاده برای تناسب اندام-چاق شدن-لاغر شدن

 فروشگاه

نرم افزار رژیم غذایی و تناسب اندام
تناسب اندام – چاق شدن – لاغر شدن مجموعه رژیم غذایی و تناسب اندام صدف چگونه تناسب اندام داشته باشیم ؟ چگونه لاغر شویم ؟ چگونه چاق شویم ؟ چگونه بدون رژیم لاغر شویم ؟ چگونه بدنی زیبا داشته باشیم ؟ چگونه بدون ورزش لاغر شویم ؟ چگونه رژیم لاغری بگیریم ؟ چگونه رژیم غذایی بگیریم ؟ چگونه مراقب اضافه … ادامه مطلب »
******************************************************************************

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی

خانواده و اقتصاد, زنان فروشگاه

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی-www.mehcom.com
خرید دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی خرید آموزش خیاطی عمرانی ،خیاطی خانم عمرانی برنامه خانواده، خیاطی خانم عمرانی خانه ی مهر،خیاطی خانم عمرانی در شبکه جام جم ،خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده،خیاطی خانم سیما عمرانی،آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید،آموزش خیاطی تصویری خانم عمرانی،آموزش خیاطی خانم عمرانی با  نمایش فیلم،آموزش خیاطی مبتدی،خرید سی دی آموزش خیاطی،خرید آموزش خیاطی،خرید آموزش خیاطی خانم سیما … ادامه مطلب »

*****************************************


468-60-بنر-تبلیغاتی-خانواده-موفق

حسن رامشینی

هموطن گرامی : با تشکر از ورود شما به وبسایت مهکام لطفا توجه کنید : 1- می توانید با ارسال مطالب ارزشمند خودتان به مهکام به ارتقای سطح دانش خانواده ها کمک کنید. 2- با استفاده از قسمت نظرات که در زیر تمامی مطالب موجود است ما را در بالا بردن کیفیت وب سایت کمک کنید. قبلا از همکاری شما متشکریم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *