تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

راه برخورد با خیانت همسر چیست

بنر تبلیغاتی آموزش خیاطی سیما عمرانی-468-60
راه برخورد با خیانت همسر چیست

راه برخورد با خیانت همسر چیست

راه برخورد با خیانت همسر چیست ؟

وقتی که متوجه می شویم زندگی مشترکمان با بی وفایی و خیانت همسرمان در معرض خطر  قرار گرفته است چه کاری می توانیم انجام دهیم تا این آفت زندگی را از بین ببریم ؟

اگر شما هم متاسفانه جزو آندسته از آدمها هستید که می پرسند شوهرم به من خیانت کرده یا زنم به من خیانت کرده نمی دانم چکار باید بکنم ؟ این مطلب را بخوانید :

1- براساس ذهنیات قضاوت نکنید شاید اصلا هیچ خیانتی در کار نباشد. می توانید به مطلب از کجا بفهمیم که شوهرمان خیانت کرده نیز مراجعه کنیم.

2- اگر مطمئن شدید که همسرتان خیانت کرده است به مراحل بعدی بروید.

3- قبل از هر چیز تمام سعی خود را بکار ببرید تا عصبانیت در حد انفجار خود را کنترل کنید . آرام و خونسرد باشید چون حالا حالا ها با او کار دارید !

4- سعی کنید باهوش باشید به هیچ عنوان با کسی در این باره صحبت نکنید.

5- خودتان را برای انجام یک فرآیند طولانی مدت در زندگی آماده کنید تا بتوانید بر مشکلتان غلبه کنید.

468-60-بنر تبلیغاتی مدیریت خشم

6- می توانید قبل از هر اقدامی به مشاوره خانواده مراجعه کنید . حداقل از مشاور خانواده آنلاین و یا مشاوره تلفنی می توانید کمک بگیرید.

7- هنوز به همسرتان چیزی نگفته اید و فعلا ، نخواهید هم گفت!ً

8- باید خودتان یا به کمک مشاورتان به ریشه و علتهای این خیانت پی ببرید .

9- وقتی که ریشه ها و دلایل خیانت همسرتان مشخص شد حتما با کمک مشاور خانواده سعی کنید در رفع علل خیانت همسرتان بکوشید.

10- باور کنید در بسیاری از مواقع اگر شما به درستی عمل کنید می توانید شوهر و یا زن خود را به زندگی حقیقی و مشترک برگردانید.

11- شاید فکر کنید که چگونه می شود دوباره به روابط عادی زناشویی بعد از خیانت همسرمان برگردیم. در این صورت شما را دعوت می کنم تا به تجربه یکی از مشاوران خانواده در این زمینه با عنوان چگونه می توان بعد از خیانت زن یا مرد زندگی کرد ؟ مراجعه نمایید.

12- در پایان بازهم از شما می خواهیم که با عجله و شتاب هیچ تصمیمی نگیرید فقط از خداوند و بعد مشاور خانواده ای آگاه کمک بخواهید.

468-60-بنر-تبلیغاتی-خانواده-موفق

حسن رامشینی

هموطن گرامی : با تشکر از ورود شما به وبسایت مهکام لطفا توجه کنید : 1- می توانید با ارسال مطالب ارزشمند خودتان به مهکام به ارتقای سطح دانش خانواده ها کمک کنید. 2- با استفاده از قسمت نظرات که در زیر تمامی مطالب موجود است ما را در بالا بردن کیفیت وب سایت کمک کنید. قبلا از همکاری شما متشکریم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *