مشاوره آنلاین مهکام

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

بنر تبلیغاتی مدیریت خشم دکتر هلاکویی-1397

ناگفته های مادرشوهر به عروس-همسرداری موفق

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

ناگفته های مادرشوهر به عروس-همسرداری موفقwww.mehcom.com

ناگفته های مادرشوهر به عروس-همسرداری موفقwww.mehcom.com

رازهایی که مادرشوهر ها به عروس ها نمی گویند!!

نکته ای در رابطه مادرشوهر و عروس نهفته است : حرف‌هایی هست که او به شما نمی‌گوید، اما دوست دارد که درباره‌اش بدانید. این حرف‌ها به مثابه رازهای موفقیت در ارتباط با مادر شوهر شما است. حرف‌هایی که اگر بدانید و به خاطر بسپارید، به رابطه شما با مادرشوهرتان کمک می‌کند و بیشتر و درست‌تر او را می‌شناسید…

1 – من بی‌اهمیت نیستم

مادرشوهرتان دوست دارد که شما بدانید، او زنی است که در تمام زندگی‌اش برای داشتن شخصیتی بزرگ و باوقار، تلاش کرده و حالا برای خودش قوانین خاص و منحصربه‌فردی دارد.

2 – فرزند من همیشه فرزند من است

مادرشوهرتان دوست دارد که شما بدانید، همسری که با او زیر یک سقف زندگی می‌کنید، پسرش است و او برای همیشه مادرش باقی می‌ماند.

3 – تو درباره خودت مطمئن نیستی

مادرشوهرتان دوست دارد که شما بدانید، او هم به اندازه شما از حساسیت رابطه میان مادرشوهر و عروس خبر دارد و نباید فراموش کنید گاهی، سوءتفاهم پیش می‌آید. اگر از خودتان و تلاشتان برای داشتن رابطه‌ای خوب مطمئن باشید، احتمالا خیلی از حرف‌ها و رفتارها، به نظرتان منفی و ناخوشایند نمی‌رسد.

4 – کمی سپاسگزار بودن، بد نیست

مادرشوهرتان دوست دارد که شما بدانید، او از سپاسگزاری لفظی و ظاهری در برابر کارهایش، قدردان خواهد بود. وقتی هدیه‌ای برای خانه‌تان می‌فرستد یا ظرفی غذا و…، یک تماس تلفنی ساده و تشکر، هیچ ضرری ندارد.

5 – من بهترین‌ها را برای خودم و خودت می‌خواهم

مادرشوهرتان دوست دارد که شما بدانید، مادرها همیشه می‌گویند: «من تمام خوشبختی‌ها و شادی‌ها را برای فرزندم می‌خواهم» و از اعماق قلب هم این آرزو را دارند اما مادرها هیچ‌وقت اعتراف نمی‌کنند که دوست دارند، خودشان هم شاد و خوشبخت باشند.www.mehcom.com

مشاوره آنلاین مهکام :   همسرداری موفق - متن نامه امام خمینی به همسرش

6 – من تجربیات زیادی دارم

مادرشوهرتان دوست دارد که شما بدانید، سال‌های زیادی را در زندگی پشت‌سر گذاشته و برای هر اتفاقی تجربه‌ای دارد. مثلا اینکه او خیلی بیشتر از شما خانه عوض کرده و چه اشکالی دارد که اگر قصد عوض کردن خانه را دارید، نظر و تجربه او را هم بپرسید.

7 – وقتی به دیدنت می‌آیم، به دیدن خانواده‌ام می‌آیم

مادرشوهرتان دوست دارد که شما بدانید، وقتی به خانه شما می‌آید، برای دیدار تازه کردن و خوشگذرانی می‌آید و هیچ قصدی برای اندازه‌گیری گرد و خاک خانه و ایراد گرفتن از شما ندارد.

8 – با او تماس می‌گیرم

مادرشوهرتان دوست دارد که شما بدانید، اگر قصد صحبت با پسرش را داشته باشد، با تلفن همراه او تماس می‌گیرد. وقتی تلفن خانه زنگ می‌خورد، او قصد معاشرت با شما را دارد.

9 – سپاسگزارت هستم

مادرشوهرتان دوست دارد که شما بدانید، وقتی پسرش به او محبت می‌کند، به دیدنش می‌رود و باری از دوشش برمی‌دارد، نقش شما را حذف نکرده و قدردان این محبت است.

10 – من هم رازهایی دارم

مادرشوهرتان دوست دارد که شما بدانید، او هم شبیه هر انسان دیگری، نقطه ضعف‌هایی دارد و گاهی اگر فاصله می‌گیرد، از ترس نشان دادن آنها و دور شدن شماست.

11 – من با مادرت رقابت دارم

مادرشوهرتان دوست دارد که شما بدانید، او می‌داند که هیچ‌کس شبیه مادر نمی‌تواند در زندگی زناشویی کمک کند اما مادرشوهر هم گاهی می‌تواند این نقش را بر عهده بگیرد و به شما نزدیک شود.

12 – از اینکه تو هستی، خوشحالم

مادرشوهرتان دوست دارد که شما بدانید، او از حضور شما در زندگی پسرش خوشحال است و می‌داند که چه نقش مهم و مثبتی در زندگی پسرش دارید و بابت این حضور همیشه قدردان شماست.

13 – تو من را خوب می‌شناسی

مادرشوهرتان دوست دارد که شما بدانید، او همیشه از کادوها و کارهایی که برایش انجام می‌دهید، لذت می‌برد و از اینکه او را می‌شناسید و همیشه برای شخص او حرفی، کاری و هدیه‌ای دارید، خوشحال است.
مهکام اولین مجله اینترنتی آموزش خانواده برتر-همسرداری موفق

مشاوره آنلاین مهکام :   همسرداری-چگونه با همسر زودرنج مان ارتباط داشته باشیم ؟

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق-www.mehcom.com

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق خرید اینترنتی اموزش مسائل زناشویی ،خرید پستی آموزش روابط زناشویی ، آموزش رفتارهای زناشویی، خرید اینترنتی دی وی دی آموزش روابط زناشویی آموزش خانواده : آموزش رفتارهای زناشویی آموزش تحکیم پیوند زناشویی آیا شما هم بدنبال داشتن یک خانواده موفق هستید ؟ آیا شما می خواهید که بهترین همسر دنیا باشید ؟ … ادامه مطلب »

******************************************************************************

1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی برای خانواده موفق داشتن

1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی برای خانواده موفق داشتن

 1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی – اورجینال چگونه خانواده ای موفق داشته باشیم ؟ راز و رمز زندگی خوب چیست ؟ روش های موفقیت در زندگی مشترک را بیاموزیم ؟ دسته نرم افزار کاربردی زیردسته روانشناسی و متافیزیک آموزش بهبود کیفیت زندگی- اورجینال آموزش داشتن زندگی آرام- اورجینال کلیدهای بهبود زندگی- اورجینال به یکدیگر مهر بورزید اما از مهربند … ادامه مطلب »

******************************************************************************

نرم افزار فوق العاده برای تناسب اندام-چاق شدن-لاغر شدن

نرم افزار رژیم غذایی و تناسب اندام

تناسب اندام – چاق شدن – لاغر شدن مجموعه رژیم غذایی و تناسب اندام صدف چگونه تناسب اندام داشته باشیم ؟ چگونه لاغر شویم ؟ چگونه چاق شویم ؟ چگونه بدون رژیم لاغر شویم ؟ چگونه بدنی زیبا داشته باشیم ؟ چگونه بدون ورزش لاغر شویم ؟ چگونه رژیم لاغری بگیریم ؟ چگونه رژیم غذایی بگیریم ؟ چگونه مراقب اضافه … ادامه مطلب »

******************************************************************************

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی-www.mehcom.com

خرید دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی خرید آموزش خیاطی عمرانی ،خیاطی خانم عمرانی برنامه خانواده، خیاطی خانم عمرانی خانه ی مهر،خیاطی خانم عمرانی در شبکه جام جم ،خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده،خیاطی خانم سیما عمرانی،آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید،آموزش خیاطی تصویری خانم عمرانی،آموزش خیاطی خانم عمرانی با  نمایش فیلم،آموزش خیاطی مبتدی،خرید سی دی آموزش خیاطی،خرید آموزش خیاطی،خرید آموزش خیاطی خانم سیما … ادامه مطلب »

مشاوره آنلاین مهکام :   همسرداری-چهل نکته طلایی خانواده برتر پس از ازدواج

استخدام نیروی کار برای سایت مهکام

about

مطالب مفید

مدیریت وب سایت مهکام ، مجله اینترنتی آموزش خانواده را آقای حسن رامشینی به عهده دارند . ایشان در کنار مشاوره روانشناسی با جمعی دیگر از بهترین روانشناسان و مشاوران کشور به طور ضمنی به غنای این وب سایت کمک می کنند تا بتوانند مهکام را تبدیل به مرجعی برای رفع مشکلات و مسائل مربوط به روان انسانها نمایند.

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

×