"> مهکام |مسافرت در دوران بارداري برای زنان حامله - مهکام
مشاوره آنلاین مهکام


مهکام مسافرت در دوران بارداري برای زنان حامله

مسافرت در دوران بارداري برای زنان حامله

آیا می توان در دوران بارداری به مسافرت رفت ؟

آیا مسافرت در دوران حاملگی برای مادر و جنین خطرناک است ؟

سوالات بالا برای بسیاری از خانم های باردار مطرح می شود . پس خیلی کوتاه به این سوالات جواب می گوییم.
مسافرت براي حاملگي هاي بي خطر از نظر پزشکان ایراد ندارد. سه ماهه دوم بارداری بهترين زمان براي سفر است در ابن دوران هم شانس سقط جنین پايين است هم دوران ويار بارداری تمام شده است.

زنان بارداری که قصد سفر دارند به نکات زیر توجه بیشتری معطوف کنید.

  • از غذاي كم و سبك در حين مسافرت استفاده كنيد.
  • در رستوران های بین راهی غذا نخورید.
  • اگر با ماشين شخصی مسافرت مي كنيد در فواصل كوتاه استراحت كنيد و كمي پیاده روی کنید.
  • آشاميدن در طول مسافرت بسيار مهم است بخصوص زماني كه با هواپيما مسافرت مي كنيد رطوبت هوا در طي مسافرت هوايي در حدود 15 تا 20 درصد نگهداشته مي شود ولي وضعيت مناسب حفظ رطوبت هوا بين 40 تا 60 درصد است. رطوبت زير 20 درصد مثل رطوبت صحرا است . با كاهش رطوبت ,رطوبت بدن شما با تنفس كاهش مي يابد واين امر مي تواند باعث كم آبي بدن مادر شود و كم آبي گاه خطر زايمان زودرس را افزايش مي دهد. زنان باردار بايد طي مسافرت حداقل 2 ليوان آب در ساعت بنوشند.

آموزش تربیت فرزند دکتر فرهنگ هلاکویی از تولد تا 20 سالگی

مجموعه کامل آموزش تربیت فرزند از دکتر فرهنگ هلاکویی از تولد تا ۱۹ سالگی

آموزش کامل تربیت فرزند از پروفسور دکتر فرهنگ هلاکویی از تولد تا 20 سالگی – با داشتن این مجموعه کامل می توانید هر جایی که هستید حتی در حین رانندگی ، آشپزی و … اصول تربیت فرزند و نکات مهم تربیتی را از دکتر فرهنگ هلاکویی بیاموزید  ادامه مطلب »

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی-www.mehcom.com

خرید آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی کارشناس برنامه خانواده – می توانید فنون و روشهای ، طراحی برش و دوخت را یاد بگیرید و با کمترین هزینه به یک خیاط ماهر تبدیل شوید  ادامه مطلب »

راهنمای کامل دوران بارداری و نگهداری نوزاد تا 2 سالگی کودک

راهنمای کامل دوران بارداری و نگهداری نوزاد تا 2 سالگی کودک

راهنمای کامل دوران بارداری و بچه داری و نگهداری نوزاد از بدو تولد و حتی حاملگی تا 2 سالگی کودک- اگر قرار است که ما فرزندی داشته باشیم چه خوب است که بهترین بچه دنیا مال ما باشد … ادامه مطلب »

about

مطالب مفید

مدیریت وب سایت مهکام ، مجله اینترنتی آموزش خانواده را آقای حسن رامشینی به عهده دارند . ایشان در کنار مشاوره روانشناسی با جمعی دیگر از بهترین روانشناسان و مشاوران کشور به طور ضمنی به غنای این وب سایت کمک می کنند تا بتوانند مهکام را تبدیل به مرجعی برای رفع مشکلات و مسائل مربوط به روان انسانها نمایند.

×