"> معمای جالب مردی در آسانسور آپارتمان - مشاوره آنلاین مهکام
مشاوره آنلاین مهکام

معمای جالب مردی در آسانسور آپارتمان

معمای جالب مردی در آسانسور

معمای مردی در آسانسور به این شکل است که یک مرد که در طبقه دهم آپارتمانی زندگی می کند صبح ها پس از خروج از منزل خود با آسانسور آپارتمان به پایین رفته و به سر کار خود می رود و در زمان بازگشت از محل  کارش اگر آن روز بارانی بوده باشد و خیس نشده باشد  و یا اینکه اشخاص دیگری نیز در آسانسور باشند، مستقیما به طبقه دهم  و بعد به خانه اش می رود. در غیر اینصورت او اول به طبقه هفتم  آپارتمانش رفته و سه طبقه باقی مانده را پیاده بالا می رود تا به منزل خود برسد. می توانید  دلیلش رو بیان کنید ؟

پاسخ معما- جواب معما

برای دریافت پاسخ معما به پایین صفحه بروید

جواب معمای مردی در آسانسور

اون مرد دارای قد کوتاهی است و دستش به دکمه های بالایی آسانسور نمی رسد، اما می تواند از دیگران بخواهد که دکمه را برای او فشار دهند. همچنین این مرد در روزهای بارانی که خیس نشده باشد چون چتر با خود داشته که خیس نشده با چترش کلید طبقه دهم آسانسور را می زند.

برای رفتن به مجوعه معما های مهکام کلیک کنید.

مجله اینترنتی مهکام آموزش خانواده موفق ایرانی

 

آموزش شعبده بازی و آموزش حقه های جادو-هری پاتر شوید!!

آموزش شعبده بازی و آموزش حقه های جادو-هری پاتر شوید!!-www.mehcom.com

مجموعه فوق العاده آموزش شعبده بازی و آموزش حقه های جادو برای اولین بار در ایران آموزش شعبده بازی برای شما که دوست دارید یک شعبده باز ایرانی مشهور باشید شما می توانید با خرید این مجموعه آموزش جادوگری و شعبده بازی هری پاتر ایرانی شوید!!! دسته نرم افزار آموزشی مجموعه بی نظیر آموزش شعبده بازی و آموزش حقه های جادو … ادامه مطلب »

پیشنهاد مطالعه:  تست هوش اعداد و جدول برای نوجوانان

****************************************

کاملترین مجموعه آموزش تصویری فوتبال به زبان فارسی از مبتدی تا حرفه ای

کاملترین مجموعه آموزش تصویری فوتبال به زبان فارسی از مبتدی تا حرفه ای

خرید اینترنتی کاملترین مجموعه آموزش تصویری فوتبال به زبان فارسی از مبتدی تا حرفه ای از این به بعد همه از پیشرفت شما در بازی فوتبال متعجب خواهند شد ! خرید پستی کاملترین مجموعه آموزش تصویری فوتبال به زبان فارسی از مبتدی تا حرفه ای با در اختیار داشتن این سری آموزش تمرینات فوتبال برای تمام پست های بازی فوتبال … ادامه مطلب »

****************************************

یک مژده به تمام دوستداران معما و سرگرمی

بازی های تقویت کننده هوش و حافظه

بازی های تقویت کننده هوش و حافظه

مجموعه ای از بهترین بازی های و سرگرمی های فکری جالب

بازی های تقویت کننده هوش و حافظه

فقط کافیست برای دیدن این مجموعه زیبا کلیک کنید !!

****************************************

خرید اینترنتی بدنسازی و آمادگی جسمانی حرفه ای و پیشرفته

خرید اینترنتی بدنسازی و آمادگی جسمانی حرفه ای و پیشرفته زبان اصلی و اورجینال (1)-www.mehcom.com

خرید اینترنتی بدنسازی و آمادگی جسمانی حرفه ای و پیشرفته زبان اصلی و اورجینال آموزش حرفه ای و پیشرفته بدنسازی و آمادگی جسمانی برای تمام مربیان و علاقمندان به رشته های ورزشی زیبا و جوان پسند در صورتی که می خواهید از جدیدترین متد های بدنسازی و آمادگی جسمانی آنهم به صورت حرفه ای و پیشرفته آگاه شوید و در … ادامه مطلب »

****************************************

about

مطالب مفید

مدیریت وب سایت مهکام ، مجله اینترنتی آموزش خانواده را آقای حسن رامشینی به عهده دارند . ایشان در کنار مشاوره روانشناسی با جمعی دیگر از بهترین روانشناسان و مشاوران کشور به طور ضمنی به غنای این وب سایت کمک می کنند تا بتوانند مهکام را تبدیل به مرجعی برای رفع مشکلات و مسائل مربوط به روان انسانها نمایند.

×