"> مطالعه مفید - مشاوره آنلاین مهکام
مشاوره آنلاین مهکام

مطالعه مفید

مطالعه مفید : طبق آمار های اخیر مطالعه مفید در بین ما ایرانی ها بسیار کم دارد .اکثرا بهانه ای وجود دارد برای مطالعه نکردن ،اما متاسفانه کسی حاضر نیست گوشی های موبایل را کنار بگذارد و برای ساعتی کتاب بخواند .

فواید مطالعه
فواید مطالعه

مطالعه استرس را کم میکند

مطالعه مفید :طبق تحقیقاتی که انجام داده اند نشان داده است که مطالعه در مقایسه با موسیقی، پیاده روی و حتی قهوه بهترین روش برای غلبه به استرس است.

مطالعه بی خوابی را درمان میکند

ثابت شده است که مطالعه یکی از موثرترین راه ها برای آرامش و آمادگی برای خواب می باشد.

مطالعه از ما انسانی لطیف و مهربان می سازد

مطالعات نشان داده است کسانی که از نظر احساسی به عمق داستان می روند و ارتباط احساسی با قهرمانان داستان برقرار می کنید در دنیای واقعی، انسان های مهربان و دلسوزی هستند.

مطالعه کارکرد مغز را تقویت میکند

تحقیقات نشان داده است که ما انسان ها پس از مطالعه باهوش تر می شویم.چند روز پس از پایان کتاب مغز ما تغییرات مثبتی را نشان می دهد.

مطالعه افسردگی را ازبین می برد

بر اساس یکی از تحقیقات اخیر مطالعه یکی از بهترین روش ها برای مبارزه استرس است. در این تحقیق بیمارانی که از کتاب راهنمای خودخوان برای از بین بردن استرس استفاده می کردند زودتر از کسانی که به کارشناس مراجعه می کردند توانستند استرس را در خود کاهش دهند.

مطالعه انسان را جذاب تر می سازد

مطمئنا یک انسان باهوش و تحصیلکرده برای دیگران جذابیت بیشتری دارد. شخصی که بتواند در هر حیطه موضوعی بحث کند توجه ها را به سمت خود جذب می کند و مورد تحسین دیگران واقع می شود.

پیشنهاد مطالعه:  تعریف اهمال کاری چیست؟ بیماری باشه بعد...

مطالعه انسان را اجتماعی می کند

کسانی که مطالعه می کنند انگیزه بیشتری برای شرکت در فعالیت های فرهنگی و اجتماعی گوناگون دارند.

مطالعه به هدفمندی و غلبه بر مشکلات کمک می کند هر چه بیشتر مطالعه کنیم بیشتر خودمان را در قالب قهرمانان کتاب ها می بینیم و مدل های رفتاری آن ها به زندگی خود منتقل می کنیم .

about

مطالب مفید

مدیریت وب سایت مهکام ، مجله اینترنتی آموزش خانواده را آقای حسن رامشینی به عهده دارند . ایشان در کنار مشاوره روانشناسی با جمعی دیگر از بهترین روانشناسان و مشاوران کشور به طور ضمنی به غنای این وب سایت کمک می کنند تا بتوانند مهکام را تبدیل به مرجعی برای رفع مشکلات و مسائل مربوط به روان انسانها نمایند.

×