مشاوره آنلاین مهکام

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

بنر تبلیغاتی مدیریت خشم دکتر هلاکویی-1397

عشق و محبت راز پیشگیری از اعتیاد در نوجوانان |مهکام

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

پیشگیری از اعتیاد در نوجوانان و جوانان با ابراز عشق و محبت

پدر و مادر ها همه بچه هایشان را دوست دارند. و فکر می کنند نیازی نیست که به فرزندشان نشان دهند که فرزندشان را چقدر دوست دارند. اما متاسفانه این کافی نیست . شما به عنوان پدر و مادر باید عشق و علاقه درونی تان را به فرزندتان نشان دهید.پس برای همین منظور به توصیه های ما توجه کنید.
بهترین راه برای جلوگیری از رفتارهای نادرست و ناشایست فرزندتان، این است که سعی کنید مدت زمان بیشتری را با او صرف کنید. با او به مهمانی، پارک، کوهنوردی،گشت و گذار، سینما و … بروید.
یادتان باشد که حتما باید علاقه و دوستی تان را به صورت کلامی نیز بیان کنید. مثلا به او بگویید: اگه یک روز نبینمت میمیرم. عزیزم کنار من هستی آرامش پیدا می کنم و یا … .
رفتارهای خوب و مثبت فرزندتان را مورد تشویق قرار دهید. و با کلام و یا در عمل از او و رفتارش تعریف و تمجید کنید. گاهی یک کلمه محبت آمیز می تواند فرزند شما را از بسیاری از آسیب های اجتماعی در امان بدارد.

مشاوره آنلاین مهکام :   اعتیاد کودکان و دانش آموزان - آسیب های اجتماعی

استخدام نیروی کار برای سایت مهکام

about

مطالب مفید

مدیریت وب سایت مهکام ، مجله اینترنتی آموزش خانواده را آقای حسن رامشینی به عهده دارند . ایشان در کنار مشاوره روانشناسی با جمعی دیگر از بهترین روانشناسان و مشاوران کشور به طور ضمنی به غنای این وب سایت کمک می کنند تا بتوانند مهکام را تبدیل به مرجعی برای رفع مشکلات و مسائل مربوط به روان انسانها نمایند.

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

×