تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

چگونه بفهمم که دوباره همسرم خیانت نمی کند ؟

بنر تبلیغاتی آموزش خیاطی سیما عمرانی-468-60
چگونه بفهمم که دوباره همسرم خیانت نمی کند ؟

چگونه بفهمم که دوباره همسرم خیانت نمی کند ؟

چگونه بفهمم که دوباره همسرم خیانت نمی کند ؟

[box type=”success” align=”aligncenter” ]چگونه جلوی خیانت همسرم را بگیرم ؟ چگونه از بارها و بارها خیانت زن یا شوهرم پیشگیری کنم ؟ چکار کنم تا همسرم دوباره خیانت نکند ؟[/box]

وقتی که یکبار مورد خیانت از طرف شوهر یا زن تان قرار گرفتید . و بعد از مدتها کشمکش و درگیری و مشکلات عاطفی مختلف خودتان را راضی کردید که همسرتان را ببخشید و از طرفی نیز همسرتان ظاهرا متنبه شد و قول داده که دیگر مرتکب خیانت به شما نشود. بازهم براستی چه تضمینی وجود دارد که دوباره خیانت نکند ؟ از کجا مطمئن شویم که همسرمان واقعا متوجه اشتباهش شده است و دیگر کارش را تکرار نمی کند ؟

1- در درجه اول اگر ما با کمک مشاور خانواده و به صورت علمی متوجه ریشه خیانت همسرمان شده ایم و تمام علت و علل خیانت همسرمان را از بین برده باشیم. می تواند در جلوگیری از خیانت دوباره همسرمان موثر باشد.

2- همسرمان دست از پنهان کاری و دروغ گویی برداشته باشد و از طرفی برنامه زندگی و کار همسرمان مشخص و بدون دلیل موجه دچار تغییر نمی شود . بازهم کمی خیالمان راحت تر خواهد بود از خیانت دوباره همسرمان.

3- اگر همسرمان به امور معنوی و دینی توجه بیشتری پیدا کرده می تواند نشانه خوبی در برابر خیانت دوباره زن یا شوهرمان باشد.

4- اگر پس از مدتی توجهش به شما زیادتر شده ، بیشتر با شما ارتباط کلامی و عاطفی برقرار می کند می تواند دلیل موجهی برای بازگشت به محدوده خانواده می باشد.

5- اگر رابطه زناشویی شما در حال بهبود هست و یا به نحو موثر و مطلوبی ، رابطه شما متحول شده کمک موثری برای پیشگیری از خیانت همسر شماست.

468-60-بنر تبلیغاتی مدیریت خشم

6- اگر همسر شما شرمنده گذشته اش می باشد و سعی می کند تا جبران مافات نماید ،می تواند نشانه خوبی باشد.

7- اگر شما آبروی همسرتان را نبرده باشید در زمانی که اوضاع خانواده شما بخاطر خیانت های همسرتان بهم ریخته شده بوده ، می توانید امیدوار باشید بخاطر آبرویش هم که شده دوباره مرتکب خیانت زناشویی نشود.

8- اگر شما در خودتان هم تغییرات مثبتی ایجاد کرده اید . محیط زندگی مشترک را نیز ، شاد و سرزنده کرده اید ، و برای بقای زندگی زناشویی تان مصمم هستید مطمئن باشید تا حد زیادی جلوی خیانت مجدد همسرتان را گرفته اید.

9- اگر شما زن هستید سعی کنید تعداد و کیفیت رابطه جنسی تان را افزایش بدهید . اگر مرد هستید حتما رابطه عاطفی گرم و رابطه کلامی همراه با احترام و پذیرش در مقابل همسرتان را سر لوحه کارهای روزانه خود قرار دهید.

10- سعی کنید به طور مرتب به یک مشاور خانواده خوب که شما و همسرتان قبول دارید ، مراجعه نمایید حتی اگر فکر می کنید که لزومی برای مشاوره روانشناسی وجود ندارد.

نویسنده : حسن رامشینی

468-60-بنر-تبلیغاتی-خانواده-موفق

حسن رامشینی

هموطن گرامی : با تشکر از ورود شما به وبسایت مهکام لطفا توجه کنید : 1- می توانید با ارسال مطالب ارزشمند خودتان به مهکام به ارتقای سطح دانش خانواده ها کمک کنید. 2- با استفاده از قسمت نظرات که در زیر تمامی مطالب موجود است ما را در بالا بردن کیفیت وب سایت کمک کنید. قبلا از همکاری شما متشکریم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *