تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

نکات قبل از انعقاد نطفه – بچه دار شدن با برنامه

بنر تبلیغاتی آموزش خیاطی سیما عمرانی-468-60

نکات قبل از انعقاد نطفه

انعقاد نطفه هم برای خود نکات مهمی دارد و همسرانی که تصمیم به بچه دار شدن دارند خوب است که مانند بسیاری از کارهای دیگر حداقل از سه ماه قبل از بارداری و انعقاد نطفه فرزند به فکر داشتن یک فرزند خوب و سالم و زیبا باشند و برای این امر مهم برنامه ریزی مدونی برای خوراک و تغذیه و برای زمان ، مکان ، حالت و وضعیت مقاربت داشته باشند.
نکات قبل از انعقاد نطفه - بچه دار شدن با برنامه-www.mehcom.com

نکات قبل از انعقاد نطفه – بچه دار شدن با برنامه-www.mehcom.com

از آنجا که شواهدی در دست است که نشان می دهد اوقات و ساعت همخوابگی تاثیراتی در نبوغ، ضعف و سلامتی بچه ها ایجاد می کند، بنابراین لازم است منعقد شدن نطفه با آگاهی و برنامه ریزی باشد.

یکی از آداب همبستری، گفتن “بسم الله” است. بهتر است قبل از هر نزدیکی با همسر باردار حتما این ادب رعایت شود.

با وضو باشید تا فرزند دل مرده، بی حال، تنبل و بی سخاوت نباشد.

برای فرزند دار شدن در آخر شب اقدام کنید.(آمیزش با زن در آخر شب برای بدن و سلامتی تن بهتر است و بیشتر امید می دهد که شخص دارای فرزند شود و عقل فرزند و فرزندگان را پاکیزه تر می گرداند.)

رسول خدا (ص) میفرمایند: ای علی! در اول و وسط وآخر ماه با همسر خود آمیزش مکن، زیرا آمیزش در این اوقات موجب جنون و پریشانی فکر و مبتلا شدن فرزند به مرض خوره می شود.

در موقع تغییرات جوی مثل (ماه گرفتگی، خورشید گرفتگی، زلزله، سیل و …) اقدام به آمیزش نکنید.

آمیزش بعد از زوال ظهر به جز بعدازظهر پنج شنبه، خوشایند نیست چون زمینه ی چشم چپ شدن فرزند فراهم می شود. تناوب گردش ماه، تولید یک دوره امواج الکترومغناطیسی می نماید که در عرض 28 روز، روی جریان های الکتریکی مغز انسان تاثیر می کند و این نیرو به نوبه ی خود، در روش قاعدگی و حالت روانی انسان موثر واقع می شود.

در وقت مجامعت، هرگز به فکر و عشق زن یا مرد دیگری آمیزش نکنید چون بیم آن می رود که فرزند کوتاه فکر و یا مخنث (مردی که حرکات و رفتارش به زنان شبیه است) گردد.

مجامعت بر بالای بام نیز پسندیده نیست.

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند: ای علی! با همسرت بالای بام مجامعت نکن، زیرا اگر فرزندی به وجود آید، دو رو، ریاکار و بدعت گذار خواهد شد…

اگر قصد بچه دار شدن دارید، در هنگام دخول از سخن گفتن بپرهیزید، چون بر اساس روایات سخن گفتن هنگام انعقاد نطفه موجب گنگ شدن فرزند می شود.

اگر قصد انعقاد نطفه دارید، عریان و برهنه نباشید؛ چرا که وقتی خواست خدا بر این قرار گیرد که نطفه ای منعقد شود ملائکه حضور دارند و رحمت و برکت می آورند و وقتی کاملا عریان شوید ملائکه شرم کرده و پراکنده می گردند.

چون بعد از هر انزال 24 ساعت وقت لازم است تا کیسه های منی پر شود، لذا در انزال های متوالی اولأ منی رقیق شده و مقدار اسپرماتوزوئید آن کمتر می شود، ثانیأ قدرت فعالیت اسرماتوزوئید در انزال های دوم به بعد کمتر است. پس اگر قصد بچه دار شدن دارید بهتر است این کار در اولین انزال صورت بگیرد تا نطفه قوی تر و سالم تری شکل بگیرد.

اگر به دو بار آمیزش احتیاج دارید، پس از نزدیکی اول، حتما غسل کنید.

اگر فرزند پسر می خواهید، در آمادگی زن و بازی با او برای آمیزش بکوشید؛ آمادگی زن باعث می شود فرزند پسر شود زیرا غدد تناسلی زن از طریق هیپوفیز باعث ترشح موادی می شود که محیط مهبل را تغییر می دهد یعنی آن را قلیایی می کند و هر چه محیط غلیائی تر باشد، اسپروماتوزوئیدی که حامل پسر است بهتر می تواند فعالیت کرده و تولید پسر نماید.

تجربه نشان داده است که در آمیزشی که با عجله و بدون آمادگی کامل زن انجام گیرد، مجال ترشح غدد “بارتولن” کمتر است و اسپرماتوزئید حامل جنس نر قدرت زیست کمتری دارد.

******************************

بهترین زمان بچه دار شدن در اسلام و از منظر روایات :

_  شب دوشنبه: فرزند، نگهبان کتاب خدا و تسلیم در برابر دستورات پروردگار می شود.

_ شب سه شنبه: فرزند، موحد شده و خداوند شهادت را نصیبش می کند، همچنین خوشبو و خوش زبان و با سخاوت می شود.

_ شب پنج شنبه: فرزند، یکی از حکام یا یکی از علما می شود.

_ بعدازظهر پنج شنبه: فرزند، از آزار و فریب شیطان در امان است تا پیر شود و خدا سلامت دنیا و آخرت را به او عطا می کند.

468-60-بنر تبلیغاتی مدیریت خشم

_ شب جمعه: فرزند، خطیب و سخن گو می شود.

_  بعد از ظهر جمعه: فرزند، یکی از علماء و دانشمندان می شود.

_  با وضو باشید تا فرزند دل مرده، بی حال، تنبل و بی سخاوت نباشد.

_ در اول شب چه در تابستان و چه در زمستان مجامعت پسندیده نیست بلکه در آخر شب بهتر است که فرزند تیزهوش و سالم تر می شود.

******************************

 نکات انعقاد نطفه از دیدگاه اسلام و روایات

در روایات اسلامی، از انعقاد نطفه در برخی زمان ها و حالات نهی شده و فرزند حاصل از این آمیزش را معیوب دانسته است، بعضی از این موارد عبارتند از:

_ شب عید فطر که بچه در آن شقی می شود.

_ در حال ایستاده که طفل در رختخواب بول می کند.

_ عید قربان که بچه شش انگشتی می شود.

_ شب نیمه شعبان که بچه بسیار زشت می شود.

_  بین اذان و اقامه که طفل حریص و خونریز می شود.

_ زیر آفتاب که بچه پیوسته در فقر و پریشانی است. اگر آمیزش در زیر آفتاب باشد، علاوه بر این که در اثر تحریکات، بدن گرم شده و تولید عرق می کند،حرارت آفتاب نیز حرارت بدن را بالا می برد، در نتیجه اشعه ماوراء بنفش بیشتر در بدن نفوذ کرده و باعث اختلال در آن می شود.

_ انعقاد نطفه هنگام آمیزش با زن حائض موجب مبتلا شدن کودک به مرض جذام می گردد

_ انعقاد نطفه در زیر درخت میوه دار، کودک را سست و تنبل و خونریز می کند.

مهکام مجله اینترنتی آموزش خانواده سبز –

کلمات جستجو شده :  بچه دار شدن ,  بهترین زمان برای بچه دار شدن ,  زمان بچه دار شدن در اسلام ,  انعقاد نطفه ,  نکات انعقاد نطفه ,  رابطه زناشویی ,  ارتباط جنسی ,  امیزش ,  نزدیکی ,  زمان بچه دار شدن ,  قبل از بچه دار شدن ,  آموزش خانواده ,  خانواده ,  قبل از بارداری ,  بارداری ,  فرزند خوب ,  فرزند زیبا ,  فرزند سالم ,  نکات قبل از انعقاد نطفه

منبع: nahad.sums.ac.ir

آموزش تربیت فرزند دکتر فرهنگ هلاکویی از تولد تا 20 سالگی

مجموعه کامل آموزش تربیت فرزند از دکتر فرهنگ هلاکویی از تولد تا ۱۹ سالگی

آموزش کامل تربیت فرزند از پروفسور دکتر فرهنگ هلاکویی از تولد تا 20 سالگی – با داشتن این مجموعه کامل می توانید هر جایی که هستید حتی در حین رانندگی ، آشپزی و … اصول تربیت فرزند و نکات مهم تربیتی را از دکتر فرهنگ هلاکویی بیاموزید  ادامه مطلب »

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی-www.mehcom.com

خرید آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی کارشناس برنامه خانواده – می توانید فنون و روشهای ، طراحی برش و دوخت را یاد بگیرید و با کمترین هزینه به یک خیاط ماهر تبدیل شوید  ادامه مطلب »

راهنمای کامل دوران بارداری و نگهداری نوزاد تا 2 سالگی کودک

راهنمای کامل دوران بارداری و نگهداری نوزاد تا 2 سالگی کودک

راهنمای کامل دوران بارداری و بچه داری و نگهداری نوزاد از بدو تولد و حتی حاملگی تا 2 سالگی کودک- اگر قرار است که ما فرزندی داشته باشیم چه خوب است که بهترین بچه دنیا مال ما باشد … ادامه مطلب »

468-60-بنر-تبلیغاتی-خانواده-موفق

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *