تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

مواردی که مادر قبل از به دنیا آمدن نوزاد باید بداند ؟

بنر تبلیغاتی آموزش خیاطی سیما عمرانی-468-60

مادر قبل از به دنیا آمدن نوزاد چه چیزهایی را باید مراعات کند ؟

اگر شما هم یک مادر باردار هستید و منتظر به دنیا آمدن نوزاد قشنگ و زیبایتان هستید و یا می خواهید به زودی باردار شوید و دنیای زیبا و پرزحمت یک مادر را تجربه کنید و یا برای بار دوم و سوم و … قصد دارید که حاملگی را تجربه کنید حتما مطلب زیر را بخوانید.

به محض اینکه بارداری یک خانم تأیید می‌شود او خود را برای استقبال از ورود فرزندش به این دنیا آماده می‌کند. در کنار جشن گرفتن با اعضای خانواده و منتظر تولد نوزاد شدن باید توجه داشته باشید ، الآن  وقت آن است که همه چیز را برای تولد فرزندتان آماده کنید.

شما الآن می‌توانید انواعی از راهنمایی‌های خرید برای مادران و نوزاد تازه متولدشده، و رهنمون‌هایی برای به وجود آمدن رشته‌های محبت بین خودتان را دریافت کنید. برای اینکه برای به دنیا آمدن کودک آماده‌باشید، به این چند توصیه نگاهی بیندازید.

مراقب سلامتی خود باشید

مواردی که مادر قبل از به دنیا آمدن نوزاد باید بداند ؟-www.mehcom.com

مواردی که مادر قبل از به دنیا آمدن نوزاد باید بداند ؟-www.mehcom.com

 

از آن جا که فرزندتان در بدن شما رشد می‌کند بسیار مهم است که در طول دوره‌ی بارداری مراقب سلامتی و تندرستی خود باشید. اگر به هر صورتی مبتلا به بیماری جسمی یا روانی شوید کودکتان آسیب می‌بیند. رشد جنین در طول چند هفته‌ی اول بسیار حیاتی و مهم است. اگر عادت به سیگار کشیدن یا مصرف مواد مخدر دارید وقت آن است که از این عادت به طور کامل اجتناب کنید.

به مراقبت از کودک فکر کنید

مادر قبل از به دنیا آمدن نوزاد چه چیزهایی را باید مراعات کند-www.mehcom.com

مادر قبل از به دنیا آمدن نوزاد چه چیزهایی را باید مراعات کند-www.mehcom.com

 

باید با خواندن مقالات و مطالبی در مورد مراقبت از کودک در روزنامه و مجله،  تحقیقاتی را شروع کنید. اگر به اینترنت و لپ تاب دسترسی دارید وقت آن است که در مورد مراقبت از کودک تحقیقاتی را انجام دهید. همچنین می‌توانید تجربه‌های عملی مادرانی که موقعیت کنونی شما را گذرانده‌اند ببینید.

تجربه‌های آن‌ها در این مرحله‌ی حیاتی، برای شما بسیار سودمند خواهد بود. مهم است که چند ماه قبل از تصمیم به بچه‌دار شدن، در مورد مراقبت از کودک تصمیم‌گیری کنید. در صورت امکان با صرف چند هزارتومان و تهیه اینترنتی راهنمای کامل دوران بارداری و نگهداری نوزاد تا 2 سالگی کودک اطلاعات خود را کامل کنید.

وضعیت خود را با پزشک زنان بررسی کنید

وضعیت خود را با پزشک زنان بررسی کنید-www.mehcom.com

وضعیت خود را با پزشک زنان بررسی کنید-www.mehcom.com

 

شما باید یک متخصص زنان صمیمی داشته باشید که بتوانید همه چیز را در مورد مسائل بارداری و به دنیا آمدن کودک با او در میان بگذارید. مسائل و عوارضی که در دوره‌ی بارداری با آن‌ها مواجه می‌شوید نیز باید به طور منظم با او در میان گذاشته شود تا او بتواند در طول دوره‌ی بارداری‌تان درمان مناسب ارائه دهد.

او قطعاً می‌تواند تعداد جنین‌های که سهم شما شده است را مشخص کند. اینکه قرار است یک بچه و یا دوقلو به دنیا بیاورید، در سونوگرافی کاملاً مشخص می‌شود.

پوشاک برای کودک و خودتان

در مجموع نباید بخواهید که نوزاد بلافاصله لباس جدید بپوشد زیرا مواد شیمیایی استفاده‌شده در تولید پوشاک ممکن است برای پوست بچه مناسب نباشد. بهتر است وقتی که بچه تازه به دنیا آمده است، از پارچه‌های نخی قدیمی استفاده کنید.

468-60-بنر تبلیغاتی مدیریت خشم

مهم است که قبل از به دنیا آمدن بچه چند پارچه‌ی نخی نرم و شسته شده برای او نگه‌دارید.  مهم است که پارچه‌ی نخی نرم را تا دو ماهگی‌اش به او بپوشانید. پس از آن می‌توانید لباس‌های جدید به او بپوشانید. اما به خاطر داشته باشید که لباس جدید را با مایع ضدعفونی‌کننده بشویید تا هیچ ماده‌ی عفونی به پوست بچه تماس پیدا نکند.

علاوه بر پوشاک کودکتان، به همان اندازه مهم است که در دوره‌ی بارداری کاری کنید که خودتان هم احساس راحتی داشته باشید. به همین دلیل انواع مختلفی از لباس‌های مربوط به مادران جدید در بازار موجود است.

می‌توانید به راحتی یک لباس مناسب که به اندامتان بخورد و باعث شود که در طول این دوره احساس راحتی کنید انتخاب نمایید. هنگام پوشیدن این لباس‌های بارداری شکمتان باید کاملاً احساس راحتی کند. هم شما و هم نوزادتان در لباس فوق العادهای که برای دوره‌ی بارداری تهیه‌کرده‌اید احساس راحتی خواهید داشت.

خرید نوزاد (تهیه‌ی لیست خرید نوزاد)

خرید نوزاد (تهیه‌ی لیست خرید نوزاد)-www.mehcom.com

خرید نوزاد (تهیه‌ی لیست خرید نوزاد)-www.mehcom.com

 

هر مادری ممکن است در مورد اتاق نوزادش درست در خانه‌ی خود رویاپردازی کند. از آن جایی که مادر از جنسیت کودک آگاه نیست فکر می‌کند و اتاق نوزاد را طبق نظر خودش( باسلیقه‌ی خودش) بر اساس ویژگی‌های هر دو جنسیت رنگ می‌کند.

همچنین والدین هنگامی که به زمان به دنیا آمدن بچه نزدیک می‌شوند در مورد کالسکه نیز صحبت می‌کنند. لازم است که خرید زیادی انجام دهید تا اتاق منحصربه‌فرد نوزاد را درست در خانه‌ی خود بچینید.  امکانات متنوعی وجود دارد که کاری کنید خانه دقیقاً شبیه مکانی برای نفس کشیدن(زندگی کردن) و شاد ماندن با کودکتان شود.

غذای بچه عامل مهم دیگری است که هنگام فکر کردن به روند خوشامدگویی به کودکتان، باید به آن توجه داشته باشید. لازم است که محیط‌های قرار دادن وسایل در خانه را جمع‌وجور کنید تا بتوانید وسایل بزرگ مربوط به کودک را در خانه جای دهید.

منبع:5040

 مهکام مجله اینترنتی آموزش خانواده – بارداری و زنان باردار

آموزش تربیت فرزند دکتر فرهنگ هلاکویی از تولد تا 20 سالگی

مجموعه کامل آموزش تربیت فرزند از دکتر فرهنگ هلاکویی از تولد تا ۱۹ سالگی

آموزش کامل تربیت فرزند از پروفسور دکتر فرهنگ هلاکویی از تولد تا 20 سالگی – با داشتن این مجموعه کامل می توانید هر جایی که هستید حتی در حین رانندگی ، آشپزی و … اصول تربیت فرزند و نکات مهم تربیتی را از دکتر فرهنگ هلاکویی بیاموزید  ادامه مطلب »

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی-www.mehcom.com

خرید آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی کارشناس برنامه خانواده – می توانید فنون و روشهای ، طراحی برش و دوخت را یاد بگیرید و با کمترین هزینه به یک خیاط ماهر تبدیل شوید  ادامه مطلب »

راهنمای کامل دوران بارداری و نگهداری نوزاد تا 2 سالگی کودک

راهنمای کامل دوران بارداری و نگهداری نوزاد تا 2 سالگی کودک

راهنمای کامل دوران بارداری و بچه داری و نگهداری نوزاد از بدو تولد و حتی حاملگی تا 2 سالگی کودک- اگر قرار است که ما فرزندی داشته باشیم چه خوب است که بهترین بچه دنیا مال ما باشد … ادامه مطلب »

468-60-بنر-تبلیغاتی-خانواده-موفق

حسن رامشینی

هموطن گرامی : با تشکر از ورود شما به وبسایت مهکام لطفا توجه کنید : 1- می توانید با ارسال مطالب ارزشمند خودتان به مهکام به ارتقای سطح دانش خانواده ها کمک کنید. 2- با استفاده از قسمت نظرات که در زیر تمامی مطالب موجود است ما را در بالا بردن کیفیت وب سایت کمک کنید. قبلا از همکاری شما متشکریم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *