تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

مشاوره تلفنی سریع راحت و کاملا امن

بنر تبلیغاتی آموزش خیاطی سیما عمرانی-468-60

مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی یکی از شیوه های بسیار مناسب و راحت برای انجام مشاوره های روانشناسی می باشد. با توجه به اینکه مشاوره آنلاین در کشور ما به لحاظ اینترنت ضعیف در بسیاری از مواقع با مشکل مواجه می شود. مشاوره ی تلفنی (موبایل یا تلفن ثابت) می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای جلسات مشاوره ای باشد.

مزایای مشاوره تلفنی

1- صرفه جویی در وقت – در اینگونه مشاوره زمان رفت و آمد حذف می شود که در شهری مثل تهران می تواند تا چند ساعت صرفه جویی برای هر جلسه مشاوره روانشناسی در نظر گرفت .

2- صرفه جویی در هزینه – بدلیل حذف رفت و آمد به مرکز مشاوره هزینه های پنهان مشاوره کاهش می یابد.

3- مطابقت زمان جلسه مشاوره با فرصت های زمانی شما – شما برای انجام مشاوره با هماهنگی مشاور می توانید ساعات خاصی در روزها و یا شبها که شما راحت تر برای انجام مشاوره تخصصی هستید را انتخاب نمایید.

4- مخفی بودن و ناشناس ماندن مراجع – برخی از افراد بنا به دلایل مختلفی نمی خواهند مشاور رودرو با آنها به صحبت و گفتگو به پردازد.

5- راحتی در مشاوره – شما در هر جایی و هر حالتی که باشید فقط کافی است که در زمان مشاوره روانشناسی به یک تلفن دسترسی داشته باشید.

468-60-بنر تبلیغاتی مدیریت خشم
مشاوره تلفنی - دکتر سیمین

مشاوره تلفنی – دکتر سیمین

چگونه از مشاوره تلفنی سایت مهکام استفاده کنم ؟

برای شروع مشاوره به صورت تلفنی یک پیامک حاوی شماره یک  به همراه نام و نام خانوادگی به شماره 09120171498 بزنید . مانند :   1- الهام ایرانی

در حال حاضر شما می توانید از مشاوره تلفنی با دکتر سیمین از همکاران مشاوره آنلاین مهکام استفاده کنید. موفق باشید.

468-60-بنر-تبلیغاتی-خانواده-موفق

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *