تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

مرلین منسون رهبر شیطان پرستی جهان در ایران

بنر تبلیغاتی آموزش خیاطی سیما عمرانی-468-60

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

مهکام-مرلین-منسون-رهبر-شیطان-پرستی-جهان-در-ایران

مرلین منسون رهبر شیطان پرستان جهان

 

چگونه مرلین منسون  به ایران راه یافت ؟

در این بخش می خواهیم دریابیم که مرلین منسون در ایران چگونه شناخته شد ؟ و رهبر شیطان پرستی جهان چگونه توانست به جامعه ایرانی راه پیدا کند.

بدیهی است یكی از نكات مهم در تحلیل چیستی ـ چگونگی و چرایی معضلات و آسیب های اجتماعی ، فرهنگی ، بررسی نحوه ورود این جریانات به جوامع هدف می‌باشد كه ما به شرح ذیل به ارائه یافته‌های خود پرداخته‌ایم .

1. شبکه های ماهواره ای

طی سالیان گذشته ورود پدیدة آسیب‌زای بهره‌برداری بدون قاعده و غیرمجاز از تجهیزات دریافت ماهواره‌ای ،‌اثرات غیرقابل جبرانی را در سطح خانواده‌های ایرانی به همراه داشته‌است . مدیران خانواده‌هایی كه با هوشیاری و آگاهی به مضرات ” ‌بمب‌های ساعتی ” آگاهی یافتند بدون درنگ و حتی از دست دادن دقایقی این محموله‌های انفجاری را به بیرون از منازلشان پرتاب كردند ، تا دیگر اعضای عزیز خانواده‌هایشان قربانی این انفجارهای اخلاقی و اجتماعی نشوند . گروهی نیز با كم‌اطلاعی و بی‌توجهی همچنان بر استفاده از امواج مسموم اصرار ورزیده و به همین سبب است كه ‌منسون و تبعات فكری و گروهی وی به عنوان یك معضل از طریق این شبكه‌ها به خاك ایران اسلامی راه یافتند .

2. اینترنت

حضور اینترنت در كشورهای مختلف جهان در بسیاری موارد توانست ،‌ امور دریافت فایل‌های متنی ، صوتی و تصویری را تسهیل نماید . بدیهی است جریانات مخرب نظیر ” شیطان‌گرایان ” نیز از این فرصت استفاده كرده و عقاید خود را به این شبكه اطلاع‌رسانی بدون مرز وارد ساختند.

3. بازگشتگان از غرب

هم‌ردیف ورود بیماری‌های جسمی مهلك مانند ایدز و هپاتیت از برخی بازنشستگان غرب، بیماری‌های روحی و روانی عدیده‌ای نیز از جامعه مسموم غربی به سرزمین‌های اسلامی علی‌الخصوص ایران اسلامی راه یافت .
طبیعی است انسان‌هایی كه در فضای پاك و نسبتا سالم داخل كشور رشد كرده‌اند نمی‌توانند به راحتی پذیرای این چنین ره‌آوردهایی باشند. لكن شیفتگی تاریخی رایج در تعامل با بازگشتگان از غرب باعث برقراری پیوند و سرایت هواداری و یا بهره‌برداری از آثار این میلیاردر هالیوودی در ایران شد .

468-60-بنر تبلیغاتی مدیریت خشم

4. تكثیر محصولات رهبر شیطان پرستی در كلوپ‌ها

اصناف ارائه‌كننده خدمات فروش و تكثیر محصولات رایانه‌‌ای و فیلم طی سال‌های گذشته عمدتا به صورت غیرقانونی مبادرت به توزیع لوح‌های فشرده با مضامینی مختلف پرداخته‌اند.
در این میان چنانچه یك محصول حاوی موارد غیراخلاقی و مخرب باشد نیز به سرعت در جامعه و با هزینه بسیار اندكی رواج پیدا می‌كند.
همین جا باید متذكر شد اقدام به جای نیروی انتظامی توانسته‌است اثرات مثبتی را در جلوگیری از انتشار این محصولات منحرف‌كننده به همراه داشته‌باشد ، ‌اما این مبارزه باید ادامه داشته باشد تا سلامت جامعه حفظ شود .
كلیپ‌ها و فایل‌های صوتی مرلین كه از طرق مختلف ضبط و توزیع شده‌بود توسط
برخی از ویدئوكلوپ‌ها (كه اغلب فاقد مجوز فعالیت نیز باشند) بدون آنكه مالكین آنها حداقل اطلاعی از محتوای آموزه‌هایی كه انتشار می‌دهند داشته باشند ، به سرعت منتشر و در سطح هر منطقه صدها نسخه كه 99% آنها نیز كپی بود در دسترس جوانان قرار گرفت و بدین‌ترتیب به شكل‌گیری جریان گروه‌های شیطان‌پرستی كمك كرد .

5. مطبوعات و سایت‌ها

برخی از مطبوعات كشور ،‌ علی‌الخصوص آن گروهی كه با عنوان ” مطبوعات زرد ” شناخته می‌شوند با اهدافی به اصطلاح روشنگرانه اما در‌حقیقت تبلیغی به معرفی شخصیت فرد مورد مطالعه این پژوهش (مرلین منسون) پرداختند .
در كنار اقدامات نشریات زرد عملكرد سایت‌های خبری ـ فرهنگی نیز كه ظرافت‌های لازم را در‌خصوص رویارویی با این الگوی فاسد مراعات نكردند قابل توجه می‌باشد .

6. گروه‌‌های متال

با توجه به اینكه سبك موسیقی منسون یكی از انواع موسیقی متال می‌باشد (‌مانند انواع و اقسام گرایش‌های شیطان‌پرستان) این فرد در سایه رواج گروه‌های متال در كشور شناسایی شد . گروه‌هایی كه با سهل‌انگاری برخی از مسئولان فرهنگی كشور به ابعاد كمی و كیفی فعالیت‌های خود افزودند. طبیعی است كه در میان جمعی كه دارای سبك مشترك می باشند ، فرد الهام‌بخش ، آن فردی است كه دارای شهرت بیشتر می‌باشد .
فعالیت این گروه‌های موسیقی در ایران از سویی باعث ورود و رواج هرچه بیشتر مرلین منسون و آثارش به ایران شد و از دیگر سو باعث شهرت بیشتر وی در جمع قشر جوان كشور گردید . چرا که افکار و شخصیت مرلین مانسون برایشان تشریح نشده است.

مهکام مجله اینترنتی آموزش خانواده برتر ایرانی

منبع:313جی سی

468-60-بنر-تبلیغاتی-خانواده-موفق

حسن رامشینی

هموطن گرامی : با تشکر از ورود شما به وبسایت مهکام لطفا توجه کنید : 1- می توانید با ارسال مطالب ارزشمند خودتان به مهکام به ارتقای سطح دانش خانواده ها کمک کنید. 2- با استفاده از قسمت نظرات که در زیر تمامی مطالب موجود است ما را در بالا بردن کیفیت وب سایت کمک کنید. قبلا از همکاری شما متشکریم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *