تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

زن از دیدگاه رهبری در چند جمله – خانواده برتر

بنر تبلیغاتی آموزش خیاطی سیما عمرانی-468-60

زن از دیدگاه رهبری در چند جمله

زن از دیدگاه رهبری یکی از مباحثی است که خوب است به آن توجه ویژه ای داشته باشیم چرا که آگاهی از دیدگاه بالاترین مقام حقوقی کشور می تواند برای زنان کشورمان بسیار شعف انگیز باشد.

در زیر فقط چند جمله که با موضوع زن از دیدگاه رهبری مرتبط می باشند را انتخاب کرده ایم مطمئنان علاقه مندان با مرور صحبت های ایشان موارد بسیار بیشتری را در سخنان ایشان خواهند یافت.

زن از دیدگاه رهبری در چند جمله - خانواده برتر-www.mehcom.com

زن از دیدگاه رهبری در چند جمله – خانواده برتر-www.mehcom.com

نوع نگاه زن به مرد با نگاه مرد به زن بطور طبیعی مختلف است،باید هم مختلف باشد،ایرادی هم ندارد. مرد به زن به صورت یک الگوی زیبایی،الگوی ظرافت،الگوی حساسیت نگاه می کند،او را لطیف می بیند.

اسلام هم همین را تاکید کرده: «المراه ریحانه» یعنی زن گل است.

در این نگرش،زن یک موجودی است رقیق،مظهر زیبایی و لطافت و رقت و مرد به این چشم به او می نگرد.محبت او رادر این قالب ترسیم و مجسم می کند.

468-60-بنر تبلیغاتی مدیریت خشم

مرد در چشم زن، مظهر اعتماد،نقطه اتکا و اعتماد است و محبت خودش را به او در این قالب ترسیم می کند.این دو تا،دو نقش جداگانه است از یکدیگروهر دو نقش لازم است.

زن وقتی به مرد نگاه می کند،با همان چشم محبت و عشق،او را در نقش یک تکیه گاه می بیند که می تواند از نیروهای جسمی و فکری او برای پیشبرد کار زندگی استفاده کند مثل یک موتور.

مرد وقتی به زن نگاه می کند، به چشم مظهر انس و آرامش می نگرد که می تواند به انسان آرامش بدهد. اگر مرد نقطه اتکا در زمینه مسائل ظاهر زندگی است، زن هم به نوبه خود نقطه اتکا است برای مسائل روحی و معنوی زندگی.دریایی است از انس و محبت. می تواند مرد را در این فضای سرشار از محبت،از همه غصه ها وغم های خودش خارج کند. اینها تواناییهای مرد و زن است. تواناییهای روحی آنهاست.

مهکام مجله اینترنتی آموزش خانواده برتر- همسرداری از منظر رهبر

کلمات کلیدی :  سخنان رهبری با موضوع زن ,  زن از دیدگاه رهبری ,  زن در کلام رهبری ,  خانواده برتر ,  خانواده ,  آموزش خانواده ,  همسرداری از منظر رهبر ,  همسرداری ,  دیدگاه رهبری

468-60-بنر-تبلیغاتی-خانواده-موفق

حسن رامشینی

هموطن گرامی : با تشکر از ورود شما به وبسایت مهکام لطفا توجه کنید : 1- می توانید با ارسال مطالب ارزشمند خودتان به مهکام به ارتقای سطح دانش خانواده ها کمک کنید. 2- با استفاده از قسمت نظرات که در زیر تمامی مطالب موجود است ما را در بالا بردن کیفیت وب سایت کمک کنید. قبلا از همکاری شما متشکریم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *