تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

درباره ما

آشنایی با مهکام

«خَیرُكُمْ خَیرُكُمْ لأَهْلِهِ وَأَنَا خَیرُكُمْ لأَهْلِى»
بهترین شما کسی است که برای خانوده­ اش بهترین باشد، و من بهترین شما نسبت به خانواده خودم هستم.

الطبرسی، رضی الدین حسن بن فضل؛ مکارم الاخلاق، منشورات الرضی، 1392، ص 216.

همانگونه که می دانیم در اسلام مهمترین بنیان ، خانواده می باشد و در این باره احادیث فراوانی مانند حدیث بالا ، نقل شده است که اهمیت و ارزش خانواده را مشخص می نماید . اما با داشتن پیشینه قوی و سفارشات بسیار مفید اسلامی در امر تحکیم خانواده و بالا رفتن سطح سواد عمومی جامعه بازهم شاهد هستیم که بسیاری از خانواده ها با اصول اولیه همسرداری و فرزندپروری نا آشنا هستند و نیاز جدی به آموزش خانواده در زمینه های مربوطه دارند. از طرفی بسیاری از مشاوران و روانشناسان معتقد می باشند درصد بالایی از مشکلات افراد جامعه از خانواده نشات می گیرد.

لذا به منظور آموزش خانواده های ایرانی به امید ارتقای سطح دانش علمی و عملی خانواده ها مجله اینترنتی آموزش خانواده با عنوان مهکام در روز 15 مهرماه 1392 مصادف با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) وب سایت مهکام  راه اندازی و افتتاح شد .

مدیریت وب سایت مهکام ، مجله اینترنتی آموزش خانواده را آقای حسن رامشینی به عهده دارند . ایشان کارشناس مشاوره تحصیلی آموزش و پرورش می باشند که با جمعی دیگر از فرهنگیان و مشاوران به طور ضمنی به غنای این وب سایت کمک می کنند  تا بتوانند مهکام را تبدیل به مرجعی برای رفع مشکلات و مسائلی که خانواده ها با آن درگیر هستند بنمایند.

468-60-بنر تبلیغاتی مدیریت خشم

مهکام همیشه از نظرات و انتقادات جمیع مردم کشور و سایر فارسی زبانان از سراسر جهان که به منظور ارتقای دانش علمی و عملی خود در عرصه آموزش خانواده از این وب سایت بازدید می کنند خوشحال و شاکر میباشد.

مهکام از تمام هموطنان عزیز خواهشمند است تا مطالب و تجربیات ارزشمندی را که در زمینه آموزش خانواده کسب نموده اند را از طریق مهکام با دیگران به اشتراک بگذارند.

مهکام مستقل است و از هیچ ارگان و سازمانی کمک مالی دریافت نمی کند پس برای ادامه حیات و تامین هزینه های وب سایت ناگزیر از تبلیغات هستیم.

مهکام با اعتقاد کامل به نظام جمهوری اسلامی تحت لوای ولایت فقیه ، از مسائل سیاسی دوری می کند .

468-60-بنر-تبلیغاتی-خانواده-موفق