مشاوره آنلاین مهکام

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

بنر تبلیغاتی مدیریت خشم دکتر هلاکویی-1397

تفاوت های زن و مرد در حس زیبایی شناختی

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

حس زیبایی شناختی

یکی از اصول همسرداری موفق درک تفاوت های زن و مرد است که یک مورد آن حس زیبایی شناختی است یعنی اینکه به زبان عامیانه چه چیزی از نظر زنها زیباتر است ؟ و چه چیزی از نظر مردها زیباتر است ؟ خیلی خلاصه به این تفاوت زن و مرد در زندگی مشترک می پردازیم :

تفاوت در حس زیبایی شناختی

حس زیبایی شناختی زنان قوی تر از مردان است ؛ به این معنا که آنان برای زیبایی ظاهر خود اهمیت قائلند . با پوشیدن لباس های متنوع و زیبا ، شانه زدن موها و آرایش کردن ، به ظاهر خود می رسند و تلاش می کنند با این کارها مورد پسند شوهرشان قرار گیرند و او را مجذوب خود سازند.

وجود این ویژگی در زنان ، نه تنها مذموم نیست بلکه باعث قوی تر شدن پیوند میان زن و شوهر و استحکام و لذت بخش تر شدن رابطه  زناشویی می شود.

تفاوت های زن و مرد در حس زیبایی شناختیwww.mehcom.com

تفاوت های زن و مرد در حس زیبایی شناختیwww.mehcom.com

با توجه به این تفاوت وظیفه مردان چیست؟

الف) به دلیل اهمیت زیبایی زن برای او ، لازم است مرد به هنگام ورود به منزل ، به همسرش که خود را به خاطر جلب توجه او آراسته است ، توجه کند ؛ از زیبایی او تعریف و خوشنودی خود را نسبت به زیبایی همسرش ابراز کند. به ویژه ، لازم است مرد از خدشه دار کردن حس زیبایی شناختی زن و بدگویی از ظاهر او ( مثلاً از چاق بودن یا ظاهر نازیبایش ) اجتناب کند ، چون این کار نه تنها دردی را دوا نمی کند ، بلکه حس ارزشمندی و عزت نفس زن را به شدت جریحه دار می کند و این باعث بر هم خوردن آرامش هر دو خواهد شد.

ب) لازم است مردان امکانات لازم جهت ارضای این حس را در حد معقول و متعارف و به دور از اسراف در اختیار همسر قرار دهند و او را در این امر یاری دهند.

البته این مورد ( آرایش و آراستگی زنان) باید فقط برای همسرانشان باشد و آرایش زن در پیش روی نامحرمان نه تنها در استحکام نظام خانواده تأثیری نخواهد داشت ، بلکه باعث فروپاشی کانون گرم خانواده نیز خواهد شد ، به همین علت اسلام آرایش زن در اجتماع و معرض دید نا محرمان را به شدت مذمت و نهی نموده است.

مهکام مجله اینترنتی آموزش خانواده موفق-اصول همسرداری موفق

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق-www.mehcom.com

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق خرید اینترنتی اموزش مسائل زناشویی ،خرید پستی آموزش روابط زناشویی ، آموزش رفتارهای زناشویی، خرید اینترنتی دی وی دی آموزش روابط زناشویی آموزش خانواده : آموزش رفتارهای زناشویی آموزش تحکیم پیوند زناشویی آیا شما هم بدنبال داشتن یک خانواده موفق هستید ؟ آیا شما می خواهید که بهترین همسر دنیا باشید ؟ … ادامه مطلب »

******************************************************************************

1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی برای خانواده موفق داشتن

1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی برای خانواده موفق داشتن

 1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی – اورجینال چگونه خانواده ای موفق داشته باشیم ؟ راز و رمز زندگی خوب چیست ؟ روش های موفقیت در زندگی مشترک را بیاموزیم ؟ دسته نرم افزار کاربردی زیردسته روانشناسی و متافیزیک آموزش بهبود کیفیت زندگی- اورجینال آموزش داشتن زندگی آرام- اورجینال کلیدهای بهبود زندگی- اورجینال به یکدیگر مهر بورزید اما از مهربند … ادامه مطلب »

******************************************************************************

نرم افزار فوق العاده برای تناسب اندام-چاق شدن-لاغر شدن

نرم افزار رژیم غذایی و تناسب اندام

تناسب اندام – چاق شدن – لاغر شدن مجموعه رژیم غذایی و تناسب اندام صدف چگونه تناسب اندام داشته باشیم ؟ چگونه لاغر شویم ؟ چگونه چاق شویم ؟ چگونه بدون رژیم لاغر شویم ؟ چگونه بدنی زیبا داشته باشیم ؟ چگونه بدون ورزش لاغر شویم ؟ چگونه رژیم لاغری بگیریم ؟ چگونه رژیم غذایی بگیریم ؟ چگونه مراقب اضافه … ادامه مطلب »

******************************************************************************

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی-www.mehcom.com

خرید دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی خرید آموزش خیاطی عمرانی ،خیاطی خانم عمرانی برنامه خانواده، خیاطی خانم عمرانی خانه ی مهر،خیاطی خانم عمرانی در شبکه جام جم ،خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده،خیاطی خانم سیما عمرانی،آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید،آموزش خیاطی تصویری خانم عمرانی،آموزش خیاطی خانم عمرانی با  نمایش فیلم،آموزش خیاطی مبتدی،خرید سی دی آموزش خیاطی،خرید آموزش خیاطی،خرید آموزش خیاطی خانم سیما … ادامه مطلب »

استخدام نیروی کار برای سایت مهکام

about

مطالب مفید

مدیریت وب سایت مهکام ، مجله اینترنتی آموزش خانواده را آقای حسن رامشینی به عهده دارند . ایشان در کنار مشاوره روانشناسی با جمعی دیگر از بهترین روانشناسان و مشاوران کشور به طور ضمنی به غنای این وب سایت کمک می کنند تا بتوانند مهکام را تبدیل به مرجعی برای رفع مشکلات و مسائل مربوط به روان انسانها نمایند.

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

×