تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

تشابه سرعت انتقال و سرعت عمل در کارها برای ازدواج

بنر تبلیغاتی آموزش خیاطی سیما عمرانی-468-60
مهکام-تشابه سرعت انتقال و سرعت عمل در کارها برای ازدواج

مهکام-تشابه سرعت انتقال و سرعت عمل در کارها برای ازدواج

تشابه سرعت انتقال و سرعت عمل در کارها

تشابه سرعت انتقال هم که تا حدود زيادی ریشه در عوامل وراثتی، قدرت پردازش ذهني، سطح هوش و… داره و می تونه با نوع وسطح تحصیلات واکتساب برخی مهارت ها تقویت هم بشه، نقش مهمی در روابط بین فردی واجتماعی آدما داره و به همین دلیل نباید اختلاف زياد در سرعت انتقال همسران وجود داشته باشه، چرا که دائماً مسئله ساز می شه.
سرعت عمل در کارها و عکس العمل نشان دادن، غير از موارد خاصی که شدت وزيادی آن، شتابزدگی نام داره و کمبود واضح آن که به پائين بودن سطح هوش و قوای پردازش گری و تصميم گيری مغزی انسان ويا نقص عضلانی او بر می گرده، ميتونه در بر افروخته شدن احساسات زوجهايی که دارای سرعت های بسيار متفاوتن نقش منفی ايفا کنه چرا که بتدريج باعث ايجاد احساس حقارت در کسی که کند تره، می شه زيرا نبايد فراموش کنيم که آدمی در ضمير نا خودآگاه خود دائماً در حال مقايسه کردن می باشه واز مشاهده هميشگی کنديش درانجام حرکات فيزيکی و خصوصاَ اگر با کمیِ سرعت انتقال ودرک مطلب همراه باشد آزرده می شه. اين تألمات باگذشت زمان  به صورت عقده های روانی بروز می کنه که مشکلات بعدی به همراه داره. ازطرف ديگه همان مقايسه گری درونی در مراحل مختلف زندگی باعث ايجاد عصبانيت در فرد سريع تر می شه. در این زمینه هم باز کثرت فعلی جمعیت این امکان رومی ده که هرکسی با انتخاب فرد مشابه خود، زندگی خوشی داشته باشه.

ادامه دارد …

468-60-بنر تبلیغاتی مدیریت خشم

مهکام مجله اینترنتی آموزش خانواده و همسرداری

468-60-بنر-تبلیغاتی-خانواده-موفق

حسن رامشینی

هموطن گرامی : با تشکر از ورود شما به وبسایت مهکام لطفا توجه کنید : 1- می توانید با ارسال مطالب ارزشمند خودتان به مهکام به ارتقای سطح دانش خانواده ها کمک کنید. 2- با استفاده از قسمت نظرات که در زیر تمامی مطالب موجود است ما را در بالا بردن کیفیت وب سایت کمک کنید. قبلا از همکاری شما متشکریم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *