تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

ازدواج آسان آرزوی جوانان و لق لقه زبان دیگران

بنر تبلیغاتی آموزش خیاطی سیما عمرانی-468-60

ازدواج-آسان-دانش-آموزی

ازدواج آسان آرزوی جوانان و لق لقه زبان مردان و زنانی که شبها را به تنهایی سپری نمی کنند!

وقتی که مردان و زنان متاهل ، والدین مسئولیت شناس کنونی خود جوانی بودند مجرد به زمین و زمان بد می گفتند چرا که کسی نبود به دادشان برسد. کمکشان کند تا ازدواج آسان و راحت داشته باشند. و شاید با خود می گفتند که وقتی که بزرگتر شدیم ، دستمان به دهانمان رسید. مراقبیم که شرایط ازدواج جوانان را راحتتر کنیم همانطور که دین اسلام گفته است. اما … وقتی که ازدواج کردند با تمام سختی هایش و وقتی که دختر و پسر آوردند و با قد کشیدن فرزندانشان قد و عمرشان کوتاهتر شد. شب خواستگاری دختر و پسر جوونشان ، فراموش کردند، که عهدی داشتند در ایام جوانی .

راستی راستی همه ما یادمان رفته ایام جوانی که وقتی که جنس مخالف را می دیدیم دیگر خون به مغزمان نمی رسید! تازه در آن زمان که هنوز بلوغ زودرس نیامده بود که هیچ همه منتظر بلوغ بودند که بیاید ولی ناز می کرد …  . نه در این دوره زمونه که ماهواره و اینترنت و مخصوصا رسانه و سینمای خودی هنوز به دنیا نیومدی همه چیز رو بهت یاد می دن !

468-60-بنر تبلیغاتی مدیریت خشم

بگذریم و به این فکر نکنیم وقتی دختر و پسر نوجوان که حالا حالا ها حدود ده ،پانزده سالی با ازدواج اونهم در شرایط بسیار سخت فاصله دارند. وقتی که فشارشون بالا می ره ! باید چیکار کنند !  ولش کن بابا ! من که خوشم بی خیال بقیه ! تا ابد که جوون نیست اونم پیر می شه ! می بینه که مشکلش حل شده ! ………….. البته شاید!

468-60-بنر-تبلیغاتی-خانواده-موفق

حسن رامشینی

هموطن گرامی : با تشکر از ورود شما به وبسایت مهکام لطفا توجه کنید : 1- می توانید با ارسال مطالب ارزشمند خودتان به مهکام به ارتقای سطح دانش خانواده ها کمک کنید. 2- با استفاده از قسمت نظرات که در زیر تمامی مطالب موجود است ما را در بالا بردن کیفیت وب سایت کمک کنید. قبلا از همکاری شما متشکریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *