تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

ارگاسم به طور معمول چه مدت زمان طول می کشد ؟

بنر تبلیغاتی آموزش خیاطی سیما عمرانی-468-60

ارگاسم به طور معمول چه مدت زمان طول می کشد ؟

اگرچه مدت زمانی که فرد نیاز دارد تا برای رسیدن به ارگاسم آماده شود ، از فردی به فردی دیگر چه در مردان و چه در زنان متفاوت است ، اما طول زمانی را که خود ارگاسم به خود اختصاص می دهد ، از تنوع کمتری برخوردار است و زمان کوتاهتری را به خود اختصاص می دهد .

در یک تحقیق، طول زمان ارگاسم در زنان به طور متوسطط 18 ثانیه و برای مردان در حدود 22 ثانیه برآورده شده است. در سال 1966 میلادی مسترز و جانسون دریافتند که طول مدت ارگاسم در زنان از 3 تا 15 ثانیه متفاوت است و در مردان این مدت زمان کوتاهتر می باشد.

در طول مدت ارگاسم تجربه شده افراد ، عوامل مختلفی همچون سن ، طول دوره پرهیز جنسی ، نوع تحریک جنسی و این که آیا ارگاسم در نتیجه تحریک جنسی ایجاد می شود و یا در نتیجه یک آمیزش جنسی با فرد دیگر ، دخیل می باشند. با افزایش سن طول مدت ارگاسم کاهش می یابد.

ارگاسم به طور معمول چه مدت زمان طول می کشد ؟-www.mehcom.com

ارگاسم به طور معمول چه مدت زمان طول می کشد ؟-www.mehcom.com

ارگاسم چندباره چیست ؟

به چند ارگاسم که در فواصل چند ثانیه یا چند دقیقه پشت سر هم در طی یک رابطه جنسی رخ می دهد، را ارگاسم چندباره می گویند.

اگر چه توافقی بین پژوهشگران درباره ارگاسم های چندباره وجود ندارد، با این وجود می بینیم که بعضی از افراد این ارگاسم ها را در یک دوره خیلی کوتاه، تجربه می کنند.

ارگاسم های چند باره بیشتر در پاسخ جنسی زنان بحث می شود. اما مردان نیز می توانند ارگاسم های چندباره را تجربه نمایند . مدارکی از کشور چین در 2968 سال قبل از میلاد وجود دارد که مطالبی درباره ارگاسم های چند باره مردان نوشته شده است.

مهکام مجله اینترنتی آموزش خانواده ایرانی – مسائل زناشوییارگاسم

منبع : کتاب راهنمای پاسخ به سوالاتی درباره ی ارگاسم -ترجمه دکتر منیر بیگلر بیگی و احمد خالقی لکموج

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق-www.mehcom.com

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق خرید اینترنتی اموزش مسائل زناشویی ،خرید پستی آموزش روابط زناشویی ، آموزش رفتارهای زناشویی، خرید اینترنتی دی وی دی آموزش روابط زناشویی آموزش خانواده : آموزش رفتارهای زناشویی آموزش تحکیم پیوند زناشویی آیا شما هم بدنبال داشتن یک خانواده موفق هستید ؟ آیا شما می خواهید که بهترین همسر دنیا باشید ؟ … ادامه مطلب »

468-60-بنر تبلیغاتی مدیریت خشم

******************************************************************************

1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی برای خانواده موفق داشتن

1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی برای خانواده موفق داشتن

 1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی – اورجینال چگونه خانواده ای موفق داشته باشیم ؟ راز و رمز زندگی خوب چیست ؟ روش های موفقیت در زندگی مشترک را بیاموزیم ؟ دسته نرم افزار کاربردی زیردسته روانشناسی و متافیزیک آموزش بهبود کیفیت زندگی- اورجینال آموزش داشتن زندگی آرام- اورجینال کلیدهای بهبود زندگی- اورجینال به یکدیگر مهر بورزید اما از مهربند … ادامه مطلب »

******************************************************************************

نرم افزار فوق العاده برای تناسب اندام-چاق شدن-لاغر شدن

نرم افزار رژیم غذایی و تناسب اندام

تناسب اندام – چاق شدن – لاغر شدن مجموعه رژیم غذایی و تناسب اندام صدف چگونه تناسب اندام داشته باشیم ؟ چگونه لاغر شویم ؟ چگونه چاق شویم ؟ چگونه بدون رژیم لاغر شویم ؟ چگونه بدنی زیبا داشته باشیم ؟ چگونه بدون ورزش لاغر شویم ؟ چگونه رژیم لاغری بگیریم ؟ چگونه رژیم غذایی بگیریم ؟ چگونه مراقب اضافه … ادامه مطلب »

******************************************************************************

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی-www.mehcom.com

خرید دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی خرید آموزش خیاطی عمرانی ،خیاطی خانم عمرانی برنامه خانواده، خیاطی خانم عمرانی خانه ی مهر،خیاطی خانم عمرانی در شبکه جام جم ،خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده،خیاطی خانم سیما عمرانی،آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید،آموزش خیاطی تصویری خانم عمرانی،آموزش خیاطی خانم عمرانی با  نمایش فیلم،آموزش خیاطی مبتدی،خرید سی دی آموزش خیاطی،خرید آموزش خیاطی،خرید آموزش خیاطی خانم سیما … ادامه مطلب »

468-60-بنر-تبلیغاتی-خانواده-موفق

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *