مشاوره آنلاین مهکام

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

بنر تبلیغاتی مدیریت خشم دکتر هلاکویی-1397

آیا شوهر شما هم گوش هایش نمی شنود !! اصول همسرداری موفق

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

آیا شوهر شما هم گوش هایش نمی شنود !!

آیا شوهر شما هم گوش هایش نمی شنود ؟ خدایی تا به حال چند دفعه شده شوهرتان را صدا بزنید و حضرت آقا ، انگار نه انگار، شش دنگ حواسشو داده به تلویزیون و روزنامه و بی خیال زن و فرزند . البته بقیه داستان رو بارها و بارها خودتان به چشم دیده اید ، داد زدن و جر و بحث و … . مشکل کجاست ؟ چرا آقایان اصلا به حرفهای زنشون جواب نمی دن ! مطلب زیر سعی می کند که جواب شما را به طور خلاصه بیان کند.

آیا شوهر شما هم گوش هایش نمی شنود !! اصول همسرداری موفقwww.mehcom.com

آیا شوهر شما هم گوش هایش نمی شنود !! اصول همسرداری موفقwww.mehcom.com

تفاوت در توانایی تمرکز (خانم ها با دقت بخوانند)

زنان از این توانایی برخوردارند که می توانند چند کار را با هم انجام دهند. به عنوان مثال ، ممکن است زنی ، در هنگام شستن ظروف ، با همسرش نیز صحبت کند ، به برنامه تلویزیون هم توجه کند ، در عین حال سخن شوهرش را هم گوش کند.

در مقابل ، مردان معمولاً تنها می توانند فقط به یک کار بپردازند و در هنگام تمرکز بر آن ، از سایر امور غافل می شوند. به همین دلیل اگر مردی به برنامه ی تلویزیون توجه کند ، به طور کلی از صداهای اطرافش غافل می شود ، به گونه ای که گویا هیچ صدایی را نمی شنود.

عدم آگاهی از این تفاوت میان زنان و مردان ، می تواند باعث رنجش زنان از شوهرشان شود.

هنگامی که زن با شوهرش که در حال مطالعه یا تماشای تلویزیون است، صحبت می کند و مرد به دلیل محدودیت تمرکزش آن را نمی شنود ، زن آن را به حساب بی توجهی و بی اعتنایی عمدی شوهرش می گذارد و از او دلگیر می شود.

بر اساس این تفاوت وظیفه زنان چیست؟

با آگاهی زنان از این تفاوت ، اول اینکه از این گونه توجه نکردن های مرد به آنها ناراحت نمی شوند ؛ دوم اینکه می توانند پیش از شروع صحبت با شوهر ، توجه او را به سوی خود برگردانند ، سپس حرف خود را بزنند تا مرد به سخن آنان توجه کند.

پس خانوم ها باید بدانند که در چنین مواردی ( مثل توجه مرد به تلویزیون و …) اگر مردها حرف آنان را گوش نمی دهند یا توجه ای به حرف های زنان ندارند ، دلیل بی توجهی و بی اعتنایی به آنان نیست.

مهکام مجله اینترنتی آموزش خانواده موفق-بخش اصول همسرداری موفق

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق-www.mehcom.com

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق خرید اینترنتی اموزش مسائل زناشویی ،خرید پستی آموزش روابط زناشویی ، آموزش رفتارهای زناشویی، خرید اینترنتی دی وی دی آموزش روابط زناشویی آموزش خانواده : آموزش رفتارهای زناشویی آموزش تحکیم پیوند زناشویی آیا شما هم بدنبال داشتن یک خانواده موفق هستید ؟ آیا شما می خواهید که بهترین همسر دنیا باشید ؟ … ادامه مطلب »

******************************************************************************

1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی برای خانواده موفق داشتن

1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی برای خانواده موفق داشتن

 1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی – اورجینال چگونه خانواده ای موفق داشته باشیم ؟ راز و رمز زندگی خوب چیست ؟ روش های موفقیت در زندگی مشترک را بیاموزیم ؟ دسته نرم افزار کاربردی زیردسته روانشناسی و متافیزیک آموزش بهبود کیفیت زندگی- اورجینال آموزش داشتن زندگی آرام- اورجینال کلیدهای بهبود زندگی- اورجینال به یکدیگر مهر بورزید اما از مهربند … ادامه مطلب »

******************************************************************************

نرم افزار فوق العاده برای تناسب اندام-چاق شدن-لاغر شدن

نرم افزار رژیم غذایی و تناسب اندام

تناسب اندام – چاق شدن – لاغر شدن مجموعه رژیم غذایی و تناسب اندام صدف چگونه تناسب اندام داشته باشیم ؟ چگونه لاغر شویم ؟ چگونه چاق شویم ؟ چگونه بدون رژیم لاغر شویم ؟ چگونه بدنی زیبا داشته باشیم ؟ چگونه بدون ورزش لاغر شویم ؟ چگونه رژیم لاغری بگیریم ؟ چگونه رژیم غذایی بگیریم ؟ چگونه مراقب اضافه … ادامه مطلب »

******************************************************************************

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی-www.mehcom.com

خرید دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی خرید آموزش خیاطی عمرانی ،خیاطی خانم عمرانی برنامه خانواده، خیاطی خانم عمرانی خانه ی مهر،خیاطی خانم عمرانی در شبکه جام جم ،خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده،خیاطی خانم سیما عمرانی،آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید،آموزش خیاطی تصویری خانم عمرانی،آموزش خیاطی خانم عمرانی با  نمایش فیلم،آموزش خیاطی مبتدی،خرید سی دی آموزش خیاطی،خرید آموزش خیاطی،خرید آموزش خیاطی خانم سیما … ادامه مطلب »

استخدام نیروی کار برای سایت مهکام

about

مطالب مفید

مدیریت وب سایت مهکام ، مجله اینترنتی آموزش خانواده را آقای حسن رامشینی به عهده دارند . ایشان در کنار مشاوره روانشناسی با جمعی دیگر از بهترین روانشناسان و مشاوران کشور به طور ضمنی به غنای این وب سایت کمک می کنند تا بتوانند مهکام را تبدیل به مرجعی برای رفع مشکلات و مسائل مربوط به روان انسانها نمایند.

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

×