تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

آیا برداشتن رحم بر ارگاسم زنان اثر می گذارد ؟

بنر تبلیغاتی آموزش خیاطی سیما عمرانی-468-60

اینکه برداشتن رحم زنان چه عوارضی دارد ؟ و بر ارگاسم زنان چه تاثیری می گذارد موضوعی است که در این مطلب با بهره گیری از کتاب راهنمای پاسخ به سوالاتی درباره ارگاسم به آن پرداخته می شود.

برداشتن رحم بر ارگاسم زنان چگونه اثر می گذارد ؟

برداشتن رحم زنان و همچنین برداشتن  کامل رحم به همراه دهانه آن می تواند از سه طریق بر ارگاسم زنان تاثیر بگذارد.

اولین اثر برداشتن رحم بر ارگاسم زنان :

این عمل باعث کاهش یا قطع کامل درد و خونریزی قاعدگی می شود. اگر درد و خون قاعدگی تاثیر منفی بر روی لذت جنسی زن بگذارند. در نتیجه برداشتن رحم می تواند تجربه جنسی زن را بهبود بخشد .

دومین اثر برداشتن رحم بر ارگاسم زنان :

جراحی می تواند احساسات به دست آمده از اندام های جنسی را از طریق صدمه به اعصاب و جریان خون رسانی تحت تاثیر خود قرار دهد، یا این که داروهای مصرفی پس از عمل جراحی می توانند بر روی فرستنده های عصبی کنترل کننده احساس جنسی در مغز و ارگاسم زنان تاثیر منفی بگذارند. از این رو احتمال کاهش میل جنسی و احساس جنسی وجود دارد.

سومین اثر برداشتن رحم بر ارگاسم زنان :

هر نوع جراحی می تواند تاثیر روانی عمیق خود را داشته باشد.

اعصابی که احساس جنسی را از چوچوله منتقل می کنند ، معمولا با عمل برداشتن رحم آسیب نمی بینند، بنابر این در این جراحی احساس جنسی چوچوله دست نخورده باقی می ماند.

اما با این حال ، اعصابی که وظیفه انتقال احساسات را از مهبل زن را دارند، بیشتر از عمل جراحی برداشت رحم تاثیر می پذیرند و می توانند باعث کاهش توانایی در رسیدن به ارگاسم زنان شوند.

در مواردی که برداشتن رحم به طور کامل انجام می گیرد ، احساس جنسی دهانه رحم از بین می رود، این موضوع از آن جهت قابل توجه است که برای برخی از زنان ، تحریکات مهبلی و دهانه رحم هر دو به عنوان عاملی مهم برای رسیدن به ارگاسم در زنان محسوب می شوند.

مطالعات بسیاری که در باب تاثیر برداشتن رحم بر روی لذت جنسی زنان وجود دارد، هنوز تصویر واضحی ارائه نداده اند، چرا که در این گزارشات به نواحی تحریک پذیر جنسی زن که هر یک از زنان به آن حساس هستند و همچنین نواحی مختلفی که تحت تاثیر جراحی قرار می گیرند، پرداخته نشده است.

برداشتن رحم چه عوارضی دارد ؟

آیا برداشتن رحم بر ارگاسم زنان اثر می گذارد ؟-www.mehcom.com

آیا برداشتن رحم بر ارگاسم زنان اثر می گذارد ؟-www.mehcom.com

آیا اعمال جراحی دیگر در اندام های جنسی بر ارگاسم زنان تاثیر می گذارند ؟

عمل جراحی برداشتن رحم ، بیش از هر نوع جراحی دیگری که روی اندام های جنسی زنان تاثیر می گذارند، مورد بحث و بررسی قرار گرفته اند. به طور قطع جراحی های دیگری نیز وجود دارند که می توانند بر روی ارگاسم زنان تاثیر بگذارند، برداشتن مهبل (برداشتن پوسته بالایی مهبل که سرطانی شده است یا در برخی موارد برداشتن کل مهبل و بافت های عمقی آن از جمله چوچوله ) و برش عظلانی – شکمی (برداشتن مقعد – روده جراحی سختی که در آن مقعد ، رکتوم و روده بزرگ برای درمان سرطان در پایین ترین نواحی رکتوم یا مقعد نزدیک عضلات منقبض کننده عظلاتی که وظیفه باز و بسته کردن دهانه مقعد را دارند، برداشته می شوند).

اگر جراح بتواند پس از جراحی مقدار خون لازم را به بافت ها برساند و اعصاب آن ناحیه را نیز ترمیم کند، تاثیرات منفی ان نوع جراحی ها بر روی ارگاسم زنان کمتر می شود، اما اگر نتواند ، بیمار با اختلالات شدید جنسی مواجه می شود.

اگر شما چنین جراحی ای را پیش رو دارید، بایستی جراح خود را از اهمیت روابط جنسی خود و بازیابی آن پس از عمل مطلع سازید. با این کار جراح شما دقت بیشتری را هنگام کار بر روی اعصاب و رگ ها به خرج می دهد.

468-60-بنر تبلیغاتی مدیریت خشم

مهکام مجله اینترنتی آموزش خانواده موفق مسائل زناشوییارگاسم

منبع : کتاب راهنمای پاسخ به سوالاتی درباره ی ارگاسم -ترجمه دکتر منیر بیگلر بیگی و احمد خالقی لکموج

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق-www.mehcom.com

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق خرید اینترنتی اموزش مسائل زناشویی ،خرید پستی آموزش روابط زناشویی ، آموزش رفتارهای زناشویی، خرید اینترنتی دی وی دی آموزش روابط زناشویی آموزش خانواده : آموزش رفتارهای زناشویی آموزش تحکیم پیوند زناشویی آیا شما هم بدنبال داشتن یک خانواده موفق هستید ؟ آیا شما می خواهید که بهترین همسر دنیا باشید ؟ … ادامه مطلب »

******************************************************************************

1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی برای خانواده موفق داشتن

1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی برای خانواده موفق داشتن

 1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی – اورجینال چگونه خانواده ای موفق داشته باشیم ؟ راز و رمز زندگی خوب چیست ؟ روش های موفقیت در زندگی مشترک را بیاموزیم ؟ دسته نرم افزار کاربردی زیردسته روانشناسی و متافیزیک آموزش بهبود کیفیت زندگی- اورجینال آموزش داشتن زندگی آرام- اورجینال کلیدهای بهبود زندگی- اورجینال به یکدیگر مهر بورزید اما از مهربند … ادامه مطلب »

******************************************************************************

نرم افزار فوق العاده برای تناسب اندام-چاق شدن-لاغر شدن

نرم افزار رژیم غذایی و تناسب اندام

تناسب اندام – چاق شدن – لاغر شدن مجموعه رژیم غذایی و تناسب اندام صدف چگونه تناسب اندام داشته باشیم ؟ چگونه لاغر شویم ؟ چگونه چاق شویم ؟ چگونه بدون رژیم لاغر شویم ؟ چگونه بدنی زیبا داشته باشیم ؟ چگونه بدون ورزش لاغر شویم ؟ چگونه رژیم لاغری بگیریم ؟ چگونه رژیم غذایی بگیریم ؟ چگونه مراقب اضافه … ادامه مطلب »

******************************************************************************

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی-www.mehcom.com

خرید دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی خرید آموزش خیاطی عمرانی ،خیاطی خانم عمرانی برنامه خانواده، خیاطی خانم عمرانی خانه ی مهر،خیاطی خانم عمرانی در شبکه جام جم ،خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده،خیاطی خانم سیما عمرانی،آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید،آموزش خیاطی تصویری خانم عمرانی،آموزش خیاطی خانم عمرانی با  نمایش فیلم،آموزش خیاطی مبتدی،خرید سی دی آموزش خیاطی،خرید آموزش خیاطی،خرید آموزش خیاطی خانم سیما … ادامه مطلب »

 

468-60-بنر-تبلیغاتی-خانواده-موفق

حسن رامشینی

هموطن گرامی : با تشکر از ورود شما به وبسایت مهکام لطفا توجه کنید : 1- می توانید با ارسال مطالب ارزشمند خودتان به مهکام به ارتقای سطح دانش خانواده ها کمک کنید. 2- با استفاده از قسمت نظرات که در زیر تمامی مطالب موجود است ما را در بالا بردن کیفیت وب سایت کمک کنید. قبلا از همکاری شما متشکریم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *