تربیت فرزند دکتر هلاکویی از تولد تا 20 سالگی+دانلود

آیا ارگاسم (اوج لذت جنسی)در سن مشخصی به پایان می رسد ؟

بنر تبلیغاتی آموزش خیاطی سیما عمرانی-468-60

ارگاسم (اوج لذت جنسی) تا چه سنی در مردان و زنان ادامه دارد ؟

مطالعات زیادی که در رابطه با سن و رفتار جنسی صورت گرفته یک افول کلی از عملکرد جنسی از زمانی که فرد به دهه سنی 30 یا 40 می رسند ، نشان می دهند .اما بعضی از افراد می توانند حتی چس از 90 سالگی نیز ارگاسم- اوج لذت جنسی را تجربه نمایند.

یکی از عواملی که در سنین بالا (چه در زنان و چه در مردان) اغلب منجر به کاهش فعالیت جنسی می شود ، از دست دادن همسر خود به خاطر بیماری یا مرگ است.

آیا ارگاسم (اوج لذت جنسی)در سن مشخصی به پایان می رسد ؟-www.mehcom.com

آیا ارگاسم (اوج لذت جنسی)در سن مشخصی به پایان می رسد ؟-www.mehcom.com

برخی از مطالعات حاکی از آن است که توانایی برانگیجتگی جنسی در زنان تا آخر عمر باقی می ماند، با این حال بسیاری از زنان کاهش چشمگیری در تمایلات جنسی ، تکرار دفعات نزدیکی و تکرار در تجربه ارگاسمی را با افزایش را گزارش می دهند ( این مسئله با ایجاد یائسگی مشهودتر است ).

یک مطالعه اخیر بر روی زنان در سنین بالا (با متوسط سنی 81 سال) نشان داد که فقط 18 درصد از آنها هنوز از لحاظ جنسی فعال بودند که البته در اکثر این افراد این فعالیت به صورت تحریک جنسی انجام می گرفت .

شواهدی وجود دارد که برخی از دلایل مشکلات جنسی در زنان مربوط به کاهش در ترشح استروئیدهای جنسی – استروژن و آندروژن می باشد . به عنوان مثال خشکی مهبل و حالتی که دیسپارونیا (آمیزش دردناک) خوانده می شود ، ناشی از کمبود استروژن است . (که به وسیله استروژن درمانی قابل معالجه می باشد).

در مردان نیز عملکرد جنسی و تکرار ارگاسم با افزایش سن کاهش می یابد. با این وجود یک مرد با متوسط سن 80 سال احتمالا دو برابر یک زن همسن خود از نظر جنسی فعال است (41 درصد از مردان در برابر 18 درصد زنان). رایج ترین اختلال جنسی در مردان مسن ، اختلال نعوظ می باشد.

در حالت مقایسه بین انسان و حیوان ، یک الگوی کاهش عملکرد جنسی و ایجاد اختلالات جنسی همراه با افزایش سن نیز در حیوانات مشاهده شده است. به عنوان مثال خرگوش های خیلی پیر به رغم وجود اختلال نعوظ هنوز برای جفت گیری تلاش می کنند و پس از دریافت ویاگرا در آن ها جفت گیری صورت می گیرد.

مهکام مجله اینترنتی آموزش خانواده ایرانی – مسائل زناشوییارگاسم

منبع : کتاب راهنمای پاسخ به سوالاتی درباره ی ارگاسم -ترجمه دکتر منیر بیگلر بیگی و احمد خالقی لکموج

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق-www.mehcom.com

خرید اینترنتی آموزش روابط زناشویی برای همسران موفق خرید اینترنتی اموزش مسائل زناشویی ،خرید پستی آموزش روابط زناشویی ، آموزش رفتارهای زناشویی، خرید اینترنتی دی وی دی آموزش روابط زناشویی آموزش خانواده : آموزش رفتارهای زناشویی آموزش تحکیم پیوند زناشویی آیا شما هم بدنبال داشتن یک خانواده موفق هستید ؟ آیا شما می خواهید که بهترین همسر دنیا باشید ؟ … ادامه مطلب »

468-60-بنر تبلیغاتی مدیریت خشم

******************************************************************************

1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی برای خانواده موفق داشتن

1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی برای خانواده موفق داشتن

 1523 روش برای بهبود کیفیت زندگی – اورجینال چگونه خانواده ای موفق داشته باشیم ؟ راز و رمز زندگی خوب چیست ؟ روش های موفقیت در زندگی مشترک را بیاموزیم ؟ دسته نرم افزار کاربردی زیردسته روانشناسی و متافیزیک آموزش بهبود کیفیت زندگی- اورجینال آموزش داشتن زندگی آرام- اورجینال کلیدهای بهبود زندگی- اورجینال به یکدیگر مهر بورزید اما از مهربند … ادامه مطلب »

******************************************************************************

نرم افزار فوق العاده برای تناسب اندام-چاق شدن-لاغر شدن

نرم افزار رژیم غذایی و تناسب اندام

تناسب اندام – چاق شدن – لاغر شدن مجموعه رژیم غذایی و تناسب اندام صدف چگونه تناسب اندام داشته باشیم ؟ چگونه لاغر شویم ؟ چگونه چاق شویم ؟ چگونه بدون رژیم لاغر شویم ؟ چگونه بدنی زیبا داشته باشیم ؟ چگونه بدون ورزش لاغر شویم ؟ چگونه رژیم لاغری بگیریم ؟ چگونه رژیم غذایی بگیریم ؟ چگونه مراقب اضافه … ادامه مطلب »

******************************************************************************

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی

خرید آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید-18 دی وی دی-www.mehcom.com

خرید دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی خرید آموزش خیاطی عمرانی ،خیاطی خانم عمرانی برنامه خانواده، خیاطی خانم عمرانی خانه ی مهر،خیاطی خانم عمرانی در شبکه جام جم ،خیاطی خانم عمرانی سیمای خانواده،خیاطی خانم سیما عمرانی،آموزش خیاطی خانم عمرانی جدید،آموزش خیاطی تصویری خانم عمرانی،آموزش خیاطی خانم عمرانی با  نمایش فیلم،آموزش خیاطی مبتدی،خرید سی دی آموزش خیاطی،خرید آموزش خیاطی،خرید آموزش خیاطی خانم سیما … ادامه مطلب »

468-60-بنر-تبلیغاتی-خانواده-موفق

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *